Antyoksydanty

Protect 4 Life q10 Mega Protect 4 Life q10 Smokerade q10 Sublingual Q10 q10 Super Koenzym Q10 20 mg q10 Lutein Plus q10 Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips q10 Resveratrol PLUS q10 Xantho PLUS

 

Resveratrol PLUS

1

Aby zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

 

Resveratrol Plus – eliksir w kapsułkach Już w Polsce

Resveratrol PLUS to idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka.

Głównym składnikiem aktywnym produktu Resveratrol Plus jest resweratrol – związek należący do grupy polifenoli, posiadający silne właściwości antyoksydacyjne. Skład produktu został również wzbogacony w ekstrakt z nasion winogron – źródło oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC) o działaniu przeciwutleniającym, korzystnie wpływających na strukturę naczyń krwionośnych oraz koenzym Q10 – substancji uczestniczącej w procesach wytwarzania energii w organizmie. Składniki aktywne produktu nie tylko spowalniają procesy starzenia się organizmu, ale także dodają energii i witalności – w efekcie pozwalają sprostać trudnościom i wymaganiom szaleńczego tempa codziennego życi

Co to jest Resveratrol ?
to naturalny związek organiczny z grupy polifenoli, produkowany przez rośliny w obronie przed infekcjami, występuje w winogronach, orzeszkach ziemnych, morwie, żurawinie i innych roślinach. W dużych stężeniach obecny jest w rdeście japońskim (falopii japońskiej) – roślina ta jest stosowana z powodzeniem od tysiącleci w medycynie dalekiego wschodu. Resveratrol został po raz pierwszy wyodrębniony właśnie z korzeni rdestu japońskiego.
Występując w czerwonym winie produkowanym z winogron, ma istotny wpływ na jego dobroczynne oddziaływanie na organizm, o którym Francuzi przekonywali się przez wieki.

W produkcie występuje również cenny ekstrakt z pestek winogron, który oprócz działania antyoksydacyjnego jest również znany z wspierania działań naczyń krwionośnych, oraz koenzym Q10, który wspiera zdrowe funkcjonowanie serca i jest także niezbędny dla procesów produkcji energii na poziomie komórkowym. 

Resweratrol wykazuje bardzo korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).
Preparat Resveratrol PLUS, jak sama nazwa wskazuje, został dodatkowo wzbogacony ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.

Ekstrakt z nasion winogron to źródło oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), najbardziej cenionych ze względu na korzystny wpływ na układ krążenia.
Z kolei koenzym Q10, poza właściwościami antyoksydacyjnymi, wspomagającymi funkcjonowanie układu krążenia jest odpowiedzialny za dostarczanie komórce niezbędnych ilości energii. Taki dobór składników dodaje organizmowi witalności, spowalnia procesy starzenia i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

Resveratrol PLUS to idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka.

 

Składniki aktywne/1 kapsułka:


Ekstrakt resweratrolu                    100 mg
(std. 50% trans-resweratrolu)
Ekstrakt z nasion winogron              50 mg
Koenzym Q10                                20 mg

Opakowanie : 60 kaps.

Dawkowanie: profilaktycznie 1 kapsułka dziennie po jedzeniu

                                       1