Naturalne witaminy dla dzieci Cali Vita / najwyższa przyswajalność i bezpieczeństwo.

 

zdrowie dziecka

 

Dla dzieci witaminy i multiwitaminy

 

 

 

Lion Kids C - dla małych dzieci

 

Lion Kids C1

Aby zobaczyć cenę kliknij Zamawiam

Smaczne tabletki do ssania, w kształcie zwierzątek, zawierające witaminę C uzyskiwaną z naturalnych źródeł.

Witamina C pełni w ustroju niezwykle ważne funkcje. Aktywuje liczne enzymy, odgrywa istotną rolę w oddychaniu komórek orazw ochronie przed stresem. Wspomaga absorpcję żelaza z żywności, a wspólnie z kwasem foliowym i witaminą B12 pobudza produkcję krwinek czerwonych. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera układ odpornościowy organizmu. Jest także niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Bierze udział w tworzeniu struktur tkanki łącznej, dzięki czemu pomaga zachować integralność skóry, dziąseł, kości i chrząstki. Witamina C (kwas askorbinowy) należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie, co oznacza, że szybko jest wydalana z organizmu. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji istnieją już preparaty o przedłużonym działaniu (TR – timed release), takie jak np. C-500 (dostępne w sieci CaliVita®), zapewniające stopniowe wchłanianie do krwi i stały poziom witaminy C w organizmie.

W nowoczesnych preparatach – takich jak np. C Plus Flavonoids – obok witaminy C obecne są bioflawonoidy, wspierające jej przyswajanie. Często określa się je mianem witaminy P. Organizm nie jest w stanie samodzielnie wytwarzać bioflawonoidów, stąd muszą one pochodzić z pożywienia. Wspólnie z witaminą C korzystnie wpływają na strukturę naczyń włosowatych. Pobudzają również krążenie krwi. Bioflawonoidy są także często stosowane w przypadku kontuzji sportowych.


Skład - : Witamina C -aktywny składnik 1 tabl. witamina C 45 mg.

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku do ssania

Zawartość: 100 tabletek

 

 

 

Lion Kids + D - witaminy dla Twojego dziecka

11

 

jeżeli chcesz zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

Zestaw witamin dla Twojego dziecka.

Angażujesz całą energię i wolny czas, by Twój maluch był zdrowy i pełny życia?
Mino to nie chce jeść i stale choruje? Przywróć mu dobre samopoczucie! Zamiast ciastka, daj mu to, czego potrzebuje - odpowiedni zestaw witaminowo- mineralny.
Multiwitaminowe tabletki do ssania w kształcie zwierzątek, wzbogacone w witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Ulubione przez dzieci z powodu smaku owoców tropikalnych, a także zabawnych kształtów. Ten nowoczesny preparat nie zawiera cukru, sztucznych barwników ani konserwantów. Opakowanie z bezpieczna zakrętką, dzięki której można mieć pewność, ze dziecko nie zje więcej tabletek niż to konieczne.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 7 roku zycia.

W poszczególnych etapach rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa.

Odpowiednio odżywione dziecko jest zdrowe i prawidłowo sie rozwija. Matki musza sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo. Zwykle, zarówno mieszanki dla niemowląt, jak i dieta matki karmiącej, z trudem dostarczają odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych, ponieważ proces  wytwarzania, przetwarzania i konserwacji wywierają szkodliwy wpływ na wartość odżywczą każdej żywności. Dodatkowo, czynniki zewnętrzne - sztuczne oświetlenie,  miejskie powietrze, leki, stresy - to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki jak i u niemowlęcia.


dla zdrowia dzieckaDostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne również u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. To w tym okresu następuje gwałtowny wzrost i rozwój organizmu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i umysłowej. Wymaga to systematycznego przyjmowania wszystkich niezbędnych substancji odżywczych w odpowiednich ilościach.
W Polsce większość dzieci odżywia sie nieodpowiednio. Wiele godzin spędzają poza domem, bez kontroli dorosłych. Ulegają reklamom i za kieszonkowe kupuj, w dużych ilościach słodycze, chipsy, frytki, hamburgery czy inne dania typu "fast food". Te przetworzone produkty nie posiadają odpowiedniej wartości odżywczej. Zazwyczaj obfitują tylko w tłuszcze nasycone lub węglowodany proste Ponadto czynniki zewnętrzne (stres, sztuczne oświetlenie zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie radioaktywne, środki konserwujące, leki, itd.) znacznie zwiększają ich zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne.
Obecnie dzieciom, szczególnie mieszkającym w dużych miastach, najbardziej zagraża ołów i kadm, które dostają sie do powietrza m.in. ze spalin samochodów i dymu papierosowego. Naukowcy udowodnili, ze przy braku cynku organizm przyswaja więcej ołowiu i kadmu, natomiast zażywając cynk można zmniejszyć to zagrożenie.
Dzieci amerykańskie są na ogół wyższe i zdrowsze niż ich rówieśnicy z Europy. Jest to przede wszystkim rezultatem lepszego odżywiania. Prawidłowo odżywione dziecko, zdrowe fizycznie i psychicznie, potrafi w szkole dać z siebie więcej, ma tez większe szanse na sukces w świecie dorosłych.
Nie idźmy na kompromisy, jeśli chodzi o rozwój i zdrowie dziecka!
Im bardziej odżywianie dziecka jest dalekie od ideału, tym bardziej wskazane jest zażywanie suplementów diety. Dajmy mu to, co najlep­sze! Dzieci uwielbiają witaminowe tabletki o zabawnych kształtach, które wyglądają i smakują jak cukierki, ale nie zawierają cukru ani sztucznych barwników.

 

multiwitaminy dla dzieci UWAGA

 

  • Dzieci cierpiace na brak apetytu czy anemie na polecenie lekarza moga otrzymac dodatkowa dawke multiwitaminy, w ilości zależnej od wieku.
Jesli dziecko zażywa nowoczesny preparat multiwitaminowy, zawierajacy witamine D 3, nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji tej witaminy, chyba ze z polecenia lekarza.

Multiwitaminowe tabletki do ssania w kształcie zwierzątek, wzbogacony witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Skład:

Witamina A (beta-karoten).. 1500 j.m.
Niacyna ................................. 7 mg
Żelazo ................................... 3 mg
Witamina E ............................ 7 mg
Kwas pantotenowy ................. 3 mg
Magnez ................................. 5 mg
WitaminaC ............................ 35mg
Kwasfoliowy ........................ 100 μg
Miedź (chelat aminokwasowy) ..70 μg
Witamina D ............................. 1 μg
Biotyna ................................. 35 μg
Cynk (chelat aminokwasowy).... 2 mg
Tiamina (witamina B,) ........... 0,5 mg
Inozytol ............................... 1,6 mg
Mangan (chelataminokwasowy) ...100 μg
Ryboflawina (witamina B 2)..... 0,6 mg
Wapń ................................... 10 mg
Potas ..................................... 2 mg
Witamina B 6 ....................... 0,7 mg
Fosfor ................................... 10 mg
Sllen .................................... 10 μ g
Witamina B 1; ..................... 1,5 μ g
Jod ...................................... 10 μ g
Chrom .................................... 5 μg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku

Zawartość: 90 tabletek

1

 

 

Infant Formula - witaminy dla dzieci

Produkt dostępny tylko dla klubowiczów

1

Nigdzie nie kupisz taniej - jeżeli chcesz zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

1Witaminy dla dzieci. Chcesz, by Twoje dziecko było zdrowe  i silne ?

Rozwiązanie nasuwa się samo ! Po prostu zapewnij mu wszystkie niezbędne do rozwoju substancje odżywcze

W poszczególnych etapach rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa. Odpowiednio odżywione dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. Matki muszą sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo. Zwykle, zarówno mieszanki dla niemowląt, jak i dieta matki karmiącej, z trudem dostarczają odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych, ponieważ proces) wytwarzania, przetwarzania i konserwacji wywierają szkod­liwy wpływ na wartość odżywczą każdej żywności. Dodat kowo, czynniki zewnętrzne - sztuczne oświetlenie, zanie czyszczone, miejskie powietrze, leki, stresy - to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki jak i u niemowlęcia.

Dostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne również u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. To w tym okresu następuje gwałtowny wzrost i rozwój organizmu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i umysłowej. Wymaga to sys tematycznego przyjmowania wszystkich niezbędnych sub stancji odżywczych w odpowiednich ilościach.

zdrowie dzieckaW Polsce większość dzieci odżywia się nieodpowiednio. Wiele godzin spędzają poza domem, bez kontroli dorosłych. Ulegają reklamom i za kieszonkowe kupuj, w dużych ilościach słodycze, chipsy, frytki, hamburgery cz; inne dania typu „fast food". Te przetworzone produkty nii posiadają odpowiedniej wartości odżywczej. Zazwyczaj obfitują tylko w tłuszcze nasycone lub węglowodany proste Ponadto czynniki zewnętrzne (stres, sztuczne oświetlenie zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie radioaktyw ne, środki konserwujące, leki, itd.) znacznie zwiększają ich zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne.

Obecnie dzieciom, szczególnie mieszkającym w dużych miastach, najbardziej zagraża ołów i kadm, które dostaj się do powietrza m.in. ze spalin samochodów i dymu papierosowego. Naukowcy udowodnili, że przy braku cynk organizm przyswaja więcej ołowiu i kadmu, natomiast zażywając cynk można zmniejszyć to zagrożenie.

Dzieci amerykańskie są na ogół wyższe i zdrowsze niż ich rówieśnicy z Europy. Jest to przede wszystkim rezultatem lepszego odżywiania. Prawidłowo odżywione dziecko, zdrowe fizycznie i psychicznie, potrafi w szkole dać z siebie więcej, ma też większe szanse na sukces w świecie dorosłych.

Nie idźmy na kompromisy, jeśli chodzi o rozwój i zdrowie dziecka!

Im bardziej odżywianie dziecka jest dalekie od ideału, tym bardziej wskazane jest zażywanie suplementów diety. Dajmy mu to, co najlep­ sze! Dzieci uwielbiają witaminowe tabletki o zabawnych kształtach, które wyglądają i smakują jak cukierki, ale nie zawierają cukru ani sztucznych barwników.

UWAGA

  • Dzieci cierpiące na brak apetytu czy anemię na polecenie lekarza mogą otrzymać dodatkową dawkę multiwitaminy, w ilości zależnej od wieku.

Jeśli dziecko zażywa nowoczesny preparat multiwitaminowy, zawierający witaminę D 3, nie ma potrzeby dodatkowej suplemen- tacji tej witaminy, chyba że z polecenia lekarza.

 

Infant Formula - na zamówienie dla klubowiczów - posiadaczy karty stałego klienta  

1

Naturalna, idealnie przyswajalna multiwitamina w płynie, uzupełniająca codzienną dietę w substancje, niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Skład:

Witamina A ..................... 400 μg
Tiamina (witamina B,) ..... 0,5 mg
Kwas pantotenowy .......... 3 mg
WitaminaE ....................... 4j.m.
Ryboflawina(witaminaB 2) ..0,6mg
WitaminaB 6 .................. 0,4mg
Witamina C ................ ..... 35 mg
Niacyna ............................ 8 mg
Witamina B 12 ................ 0,5 μg

Sposób użycia: 1 ml dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem dobrze wymieszać zawartość opakowania.

Zawartośc: 57 ml

 

Strona główna >