Cali Vita oferuje naturalne witaminy i o najwyższej przyswajalności

 

calivita

Energia - więcej energii


Składniki zawarte w poniższych produktach korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i ENERGIĘ

 

 

witaminy naturalne

 

energy memoryEnergy & Memory - Jeśli chcemy zapobiec gwałtownej redukcji komórek mózgowych, by na długie lata zachować świeżość umysłu, to powyżej 30. roku życia powinniśmy systematycznie dostarczać zestaw składników, wspierających pracę układu nerwowego.

W procesie starzenia się maleje aktywność antyoksydacyjna orga­nizmu - wolne rodniki niszczą wrażliwe błony komórkowe, a tym samym - komórki. Następstwem jest brak energii, przewlekłe zmęczenie, zaburzenia pamięci, choroby degeneracyjne.

czytaj więcej >>

super Q 10Super CoQ10 Plus - Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Koezym Q10 polecany jest szczególnie dla osób chcących rozwiązać "sercowe" problemy, a także dla tych, którzy chcą wspomóc swój układ krążenia oraz metabolizm.

czytaj więcej >>

magnezi b 6MagneZi B6 jest tym, czego potrzebujesz! Jej aktywne składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i układu mięśniowego oraz są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Najczęstszym objawem niedoboru magnezu są zaburzenia funkcji mięśni, np.: skurcze łydek.

MagneZi B6. Aktywne składniki MagneZi B6 dodadzą Ci siły i werwy do pracy. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych...

czytaj więcej >>

PanaxPanax Ginseng - Udowodniono, że żeń-szeń zwiększa uwalnianie adrenaliny, pobudza mózg do działania, a utrzymując go w stanie aktywności, opóźnia wystąpienie uczucia zmęczenia. Korzystnie wpływa także na pracę płuc. Polepsza również przyswajanie tlenu przez komórki, co pozwala organizmowi na wyzwolenie większej ilości energii w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego.

Udowodniono, że żeń-szeń zwiększa uwalnianie adrenaliny, pobudza mózg do działania, a utrzymując go w stanie aktywności, opóźnia wystąpienie uczucia zmęczenia. Korzystnie wpływa także na pracę płuc.

czytaj więcej >>

sublingualSublingual CoQ10 with natural lemon flavor - Koenzym Q10 wystepuje praktycznie we wszystkich tkankach naszego ciala, ale w najwiekszym stezeniu, ze wzgledu na ich ogromne obciazenie i w zwiazku z tym duze zapotrzebowanie energetyczne, jest obecny w komórkach miesnia sercowego. Koenzym Q10 to substancja, bez której organizm nie jest w stanie wytworzyć energii. Jest tez niezwykle silnym antyoksydantem.

czytaj więcej >>

omrga3Omega 3 concentrate - W badaniach epidemiologicznych i klinicznych wskazano jednoznacznie, że kwasy Omega 3 mogą spełnić istotną rolę w profilaktyce i leczeniu: choroby niedokrwiennej serca i udaru mózgu o podłożu zakrzepowo udarowym .niektórych nowotworów: sutka, prostaty, jelita grubego,  depresji łagodnego nadciśnienia tętniczego

czytaj więcej >>

 

Sprawdź pozostałe Produkty CALIVITA

 

calivita