Suplementy Cali Vita / Suplementy diety

 

Arginine Plus # Cluevit # Cholestone # Natural HGH Support # Liver Aid # L-Lysine Plus # Beauty Formula

 

Natural HGH Support

1

Aby zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

Czy chciałbyś zatrzymać młodość? Na nowo poczuć młodzieńczy wigor ? Przywrócić skórze naturalną jędrność, mięśniom sprężystości? Nie potrzebujesz "cudownego eliksiru" Wystarczy Natural HGH Support" a odczujesz dobroczynny wpływ własnego hormonu wzrostu

Natural HGH Support

Substancja wydzielana przez przysadkę, odpowiedzialna za proces wzrostu i regenerację organizmu. W istotny sposób wpływa na jego budowę, proporcje i skład tkanek.

Pod wpływem działania HGH zwiększa się wychwyt aminokwasów i synteza białek w komórkach. W efekcie następuje wzrost siły i masy mięśniowej, wzmocnienie kości i ścięgien, dochodzi do szybszej regeneracji uszkodzonych komórek.

HGH jest niezbędny w licznych procesach metabolicznych. Nasila przemianę glukozy w wątrobie oraz blokuje działanie insuliny. W efekcie mobilizuje zasoby tkanki tłuszczowej, by organizm mógł wykorzystać kwasy tłuszczowe jako główne źródło energii. Chroni w ten sposób białka mięśniowe przed rozpadem.

Jest wydzielany do krwi zgodnie z charakterystycznym rytmem dobowym – największa część przypada na godziny nocne. Wzrost stężenia HGH w organizmie następuje także pod wpływem takich czynników jak stres, zimno, wysiłek fizyczny czy obniżenie poziomu glukozy we krwi. Do wydzielania HGH dochodzi także pod wpływem różnych substancji obecnych w żywności. Pobudzająco działa zwiększone stężenie aminokwasów we krwi (zwłaszcza argininy, ornityny, lizyny, glicyny, glutaminy) oraz kwasu gamma-aminomasłowego (GABA). Pozytywny efekt na wydzielanie HGH mają również ekstrakt z bobu (Vicia faba major), chrom i lecytyna. Witaminy B6 i C poprawiają wrażliwość receptorów HGH w tkankach obwodowych.

Z wiekiem obserwuje się stopniowy spadek wydzielania tego hormonu. W rezultacie obniża się siła i wydolność mięśni, wiotczeje skóra oraz zaczyna pojawiać się otyłość i problemy w sferze seksualnej.

Warto więc wykorzystać naturalne substancje odżywcze, by zapewnić organizmowi odpowiedni poziom tego hormonu w organizmie. Jest to skuteczny i bezpieczny sposób, by poprawić ogólną kondycję psychofizyczną organizmu, przywrócić smukłą sylwetkę oraz spowolnić proces starzenia.Skład:

Piroglutaminin L-argininy ....... 133,30 mg
Chlorowodorek L-ornityny ...... 66,70 mg
Chlorowodorek L-lizyny ........ 100,00 mg
L-glicyna ............................. 16,70 mg
L-glutamina ....................... 100,00 mg
Kwas gamma-aminomasłowy ..... 33,33 mg
Witamina B6 .......................... 2,00 mg
Witamina C .......................... 40,00 mg
Lecytyna ............................. 61,66 mg
Chrom................................... 4,00 µg
Ekstrakt z bobu .................... 83,33 mg

Sposób użycia:
1 tabletka na godzinę przed zaśnięciem na pusty żołądek lub 1 - 2 tabletki dziennie po treningu.

Uwaga!

Kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę przed zażyciem L-argininy powinny zasięgnąć porady lekarskiej. Produkt nie jest polecany diabetykom, ponieważ może wpływać na metabolizm glukozy.

 1