Preparaty dla kobiety i mężczyzny

Menopausal Formula witaminy Pro-STP / Prostate Power witaminy New Life witaminy Vital Vomen witaminy Vital Man

 

Vital Vomen - życie seksualne kobiet

Produkt dostępny już Polsce

 

prostata1

Aby zobaczyć cenę "klikniej" Zamawiam

Czujesz, że wszystko wymyka Ci się spod kontroli ? Twoje życie intymne zeszło na drugi plan ?

Spójrz na życie z innej perspektywy! Bez względu na to, co przyniesie nowy dzień, uwolnij emocje i ciesz się nowym doznaniem... Bądź witalna !

Życie pełne stresu jest charakterystyczne dla naszych czasów. Nic dziwnego, że napięcie i depresja, jak również osłabiona aktywność seksualna to często pojawiający się problem. vital womenWedług dr Christiane Northrup przyczyną tego zjawiska jest niedobór tzw. „pełnego odżywiania", niezbędnego do zachowania naszej równowagi fizyczno-ruchowej. „Pełne odżywianie" jest wynikiem wzajemnego oddziaływania 3 czynników: „ pożywienia fizycznego", „pożywienia energicznego" i „pożywienia emocjonalnego". „Pożywienie energiczne" oznacza wzajemne stosunki pomiędzy środowiskiem i człowiekiem.

Negatywne oddziaływanie na tym poziomie zaburza również elementy „pożywienia emocjonalnego", które jest dostarczane przez naszą rodzinę, przyjaciół, kulturalne przeżycia, aktywność fizyczną i nasze życie emocjonalne, kończąc na relacjach pomiędzy dwojgiem osób. Aby uniknąć sytuacji, w których dochodzi do niedoboru energii, wiele kultur używa pewnych ziół, których korzystne właściwości były wielokrotnie opisywane w literaturze naukowej. Rośliny te oddziaływują na poziomie „pożywienia fizycznego", lecz również w znaczny sposób przyczyniają się do zachowania równowagi pomiędzy tymi trzema czynnikami.

Wykorzystując wiedzę medycyny ludowej udało się stworzyć świetne preparaty naturalnego pochodzenia, które usprawniają procesy adaptacyjne organizmu, zwiększają jego potencjał obronny przed skutkami stresu, a jednocześnie wspierają sferę życia seksualnego obu płci. Wzajemnie uzupełniające się działanie poszczególnych substancji czynnych zawartych w składnikach roślinnych może przedłużać ich dobroczynne działanie. Szczególnie skuteczne są składowe fitosteroli.

Guarana od niepamiętnych czasów była znana ludom tubylczym w dorzeczu Amazonki i Pary, które zażywały ją dla podniesienia sprawności fizycznej w tym płodności i sprawności psychicznej i koncentracji w stanach wzmożonego wysiłku. Naturalne właściwości guarany są szczególnie przydatne w zwalczaniu stanów depresyjnych, wynikających z wyczerpania nerwowego czy też napięcia przedmięsiączkowego. Guarana przywraca dobry nastrój bez nagłych wahnięć emocji. Działając na cały system nerwowy, nie zaś na poszczególne części ciała, guarana przynosi długotrwały efekt "pozytywnego pobudzenia". W Europie uznano te walory guarany a niektórzy sprzedawcy reklamowali ją nawet jako afrodyzjak. Kofeina zawarta w guaranie, zwana również guaraniną, działa wraz z innymi substancjami zawartymi w tej roślinie, dając w sumie inny efekt niż sama kofeina, zawarta np. w kawie. Ponadto działanie guaraniny nie daje tak gwałtownych reakcji fizycznych, jakie wywiera na nas kawa. Zawiera do 6% kofeiny, czyli trzy razy więcej niż naturalna kawa, a przy tym nie ma skutków ubocznych jak kawa. Bezpieczeństwo stosowania guarany bez jakiejkolwiek szkody dla organizmu. Obecnie, w okresie zwiększonego zainteresowania tą rośliną, przeprowadzono wiele badań, również klinicznych, które określiły bezpieczne dawki guarany. Stwierdzono także, że od guarany nie można się uzależnić i nie wykazuje ona negatywnego wpływu na sen, co ma miejsce w przypadku kofeiny.

Brazylijski jałowiec (syn. Juniperus brasiliensis, Catuaba) poprawia kondycję fizyczną obu płci, a dzięki właściwościom stymulującym centralny układ nerwowy może przeciwdziałać impotencji.

Damiana (Tumem diffusa), bogata w b-sitosterol, jest dobrze znanym indiańskim afrodyzjakiem, wzmagającym aktywność seksualną.
Jej właściwości przeciwdepresyjne, oczyszczające i wzmacniające zaspokajają zwiększone wymagania obu płci.

Kolcorośl lekarski (syn. Medical smilax, Smilax officinalis) jest polecany zarówno mężczyznom, jak i kobietom jako skuteczny środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy.

Suma (Pfaffia paniculata) jest bardzo popularna wśród pań, ponieważ zwiększa ich zasoby energii, odporność i seksualne pożądanie.

Maca (Lepidium meyenii), podobnie jak Suma, wzmaga doznania seksualne, używana jest również do leczenia bezpłodności.

Owoc palmy sabal (syn. Saw Palmetto, Serenoa repens) zawiera aktywne składniki (b-sitosterol i jego glikozydowe pochodne, flawonoidy), które pozytywnie wpływają na funkcje układu rozrodczego kobiety, wspomaga leczenie stanów zapalnych jajników.

Korzeń Unicorn (Aletris farinose) wykazuje podobne działanie na organizm jak estrogeny, żeńskie hormony płciowe. Zapobiega zmianom nastroju związanych z wahaniami hormonalnymi w ciągu cyklu menstruacyjnego.


UWAGA!
Tylko regularne zażywanie preparatów zapewni ich korzystny wpływ na organizm.

Aktywne składniki/1 tabletka:

  • Liść Damiana 100 mg
  • Korzeń Suma 100 mg
  • Jagoda jałowca brazylijskiego 25 mg
  • Korzeń Maca 100 mg
  • Korzeń kolcorośla lekarskiego 50 mg
  • Owoc palmy sabałowej 50 mg
  • Korzeń Unicorn 25 mg
  • Ekstrakt z guarany 100 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie

 

1

NIgdzie nie kupisz tanej