Cali Vita / produkty CaliVita / suplementy Cali Vita / witaminy Cali Vita

 

witaminy naturalne

 

Ważne informacje dla zamawiającego :

Nie daj się nabrać na "przekreślone" ceny i fikcyjne promocje

w wielu sklepach internetowych.

Nigdzie nie może być tańszej ceny

dla orginalnych produktów Cali Vita International !!!

 

Wielu sprzedawców i właścicieli sklepów internetowych pozostaje anonimowych - dlaczego ? Czy zastanawiałeś się nad tym lub sprawdzałeś to ?

W czasach wielkiej konkurencji i wielu ofert, jest niezwykle ważne u kogo zamówicie Państwo produkty czyli kogo wybieracie za swojego doradcę - Konsultanta CaliVita, by nie zostać bez możliwości konsultacji, doradztwa, pomocy w doborze produktów i ich stosowania, dodatkowych rabatów, najtańszych cen, kozystania z atrakcyjnych promocji itp.   - zadowolenie klienta  jest naszym głównym celem.

Dokonując zakupów w typowych sklepach internetowych na chybił trafił lub sugerując się nieprawdziwą ceną - fikcyjną marketingową zniżką, zawyżoną przekreśloną ceną, możecie Państwo kupić drożej,  zostać bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania stosowanych zestawów produktów lub innej pomocy np. odnośnie spotkań z lekarzami, konsultacjami lekarskimi czy  w budowaniu swojej struktury handlowej - bez profesjonalnego doradcy marketingu.

U nas już pierwszy zakup jest po cenach klubowych czyli najtańszych !

Otrzymujemy wiele telefonów i pytań od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać. Nie możemy pomóc z przyczyn technicznych, tym którzy nie są zarejestrowani w naszym sklepie czyli "przypisani" do naszej struktury.

Warto więc zastanowić się gdzie dokonać zakupu i kto będzie Państwa Konsultantem - opiekunem i wybrać najlepszego.

Nigdzie także nie ma, bo być nie może  tańszej ceny !

 

Kontakt:

Szymczak Zenon
Menager Cali Vita

Niezależny Dystrybutor - konsultant

Cali Vita International

Tel. fax. 61-64-61-310
607-052-669

e-mail: biuro@suplementy-witaminy.pl

 

 

Zobacz także jakie otrzymujesz Gratisy i korzyści >

 

Moja współpraca z Firmą Cali Vita International - jej powody, czyli dlaczego Cali Vita i osiągnięcia.

Z firmą Cali Vita International współpracuję od 1997 roku. Wcześniej ze względu na poważne problemy zdrowotne, korzystałem z naturalnych produktów różnych firm / dużo droższych / . Kiedy na rynku polskim pojawiła się CaliVita International , z produktami posiadającymi światowe, prestiżowe atesty GMP, FDA w tym Unii Europejskiej i konkurencyjnymi cenami, zacząłem je nieśmiało używać.

Dziś mogę powiedzieć, że produkty Cali Vita pomogły mi więcej jak lekarze i konwencjonalna medycyna przez ponad 25 lat !!!

Oto jeden z przykładów: od 1971 roku chorowałem na kamicę nerkową. Miałem kamienie "rozbijane", ściągane pętlą lub "rodziłem" w wielkich bólach. Jedynym środkiem który pomagał mi w czasie potwornego ataku bólu był ... Dolargan. Medycyna akademicka i Lekarze nie potrafili i do dziś ie potrafią powiedzieć jaka jest przycznya powstawnia kamieni nerkowych i jak temu zapobiec.

Od czasu kiedy zacząłem systematycznie brać produkty Cali Vita / rok 1997 / już po kilku tygodniach wiedziałem że jest lepiej a po kilku miesiącach byłem pewien że jest bardzo dobrze. Skończyły się straszliwe ataki bólu, nocne wizyty na pogotowiu, połykanie syntetycznych i chemicznych leków. Systematycznie robione badania urologiczne nic nie wykazują !!! A urolog którego systematycznie odwiedzam mówi: "coś w tym jednak musi być bo ja nic nie widzę", niech Pan te swoje tabletki / czyli produkty Cali Vita / łyka dalej.

Dziś wiem, na przykładzie swoim i moich najbliższych, że medycyna konwencjonalna mimo wielu osiągnięć w wielu przypadkach jest jeszcze bezsilna i popełnia wiele błędów często skandalicznych np. Mojej siostrze "zoperwowano" złamany bark w sytuacji kiedy nie było żadnego złamania !!! Dopiero na stole operacyjnym po uśpieniu i "otworzeniu" barku stwierdzono żę .... nie ma złamania !!! Takie skandaliczne przykłady można by mnożyć i codziennie o tym donoszą środki masowego przekazu. Ale ciągle wiele osób myśli że to jego nie dotyczy i jego to nie spotka.

Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna: Rzeczpospolita 07.05.2001, MS  napisała: Z powodu błędów lekarskich w Polsce może rocznie umierać nawet do 23 tys. pacjentów. Czy teraz mamy lepszą służbę zdrowia ?

Rewelacyjne działanie produktów i ich efekty, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, prędko zdopingowały mnie do dzielenia się tą informacją wśród znajomych, przyjaciół i wszędzie tam gdzie nadarzyła się okazja. Z produktów zaczeli korzystać znajomi, rodzina i osoby w całej Polsce i robią to do dziś, darząc wielkim zaufaniem produkty Cali Vita.

Dzieląc się tą wiedzą z innymi, przyszedł niespodziewanie również inny sukces - sukces finansowy. Zasługą tego sukcesu były i są rewelacyjne naturalne produkty dla zdrowia i jedyny na polskim rynku tak przyjazny Plan Marketingowy.

Obecnie od 2000 roku należę do czołowych Menedżerów CaliVita International i staram się każdego przekonać, że największą wartością człowieka jest ...ZDROWIE. Jednak zdrowie nie jest spełnieniem najszczerszych życzeń o zdrowie trzeba dbać codziennie. Promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej zajmuję się od ponad 15 lat i dziś wiem, że naturalne preparaty Cali Vita mogą każdemu bez względu na wiek pomóc w utrzymaniu zdrowia lub w jego odzyskaniu.

Dziś wiem i zachęcam wszystkie osoby, bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania : Cali Vita jest dla każdego !!!  Również dla Ciebie. Tu możesz znaleźć nie tylko zdrowie ale i swoją przyszłość.

Oprócz satysfakcji możesz uzyskać dochody finasowe zależne tylko od Ciebie. Może to być kilkaset złotych, kilka tysięcy złotych a nawet dla najbardziej zaangażowanych kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Tak, tak, kilkadziesiąt tysięcy złotych, oczywiście nie od razu. Kiedy ? Ty wyznaczysz sobie czas kiedy i jakie dochody chcesz osiągać. Czy znasz lepszą propozycję ? Nieistotny jest wiek, co robiłeś, co robisz, wykształcenie, miejsce zamieszkania , tylko to co chcesz robić. Czy masz jakieś prawdziwe przeszkody aby na miarę Twoich możliwości nie robić tego ? Zarobienie kilkuset złotych nawet na same produkty też będzie sukcesem jeżeli tak postanowisz.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił, jeżeli chcesz spełnić jeszcze swoje marzenia to proszę o kontakt.

Twoje korzyści:

 • Pamiętaj, że członkowstwo czyli proponowana przez nas karta stałego klienta CaliVitaR daje Tobie Dostęp do suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń elektronicznych najwyższej jakości 
 • Rabat nawet do 50% 
 • Specjalne promocje, oferty oraz rabaty, by uzyskać jeszcze więcej oszczędności 
 • Unikalne produkty, wytwarzane w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego 
 • Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój (Dział Research & Development)
 • Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi
 • Ponad 250 składników pochodzenia naturalnych, by zapewnić szerokie spektrum działania
 • Przeprowadzanie 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
 • Najnowsze technologie wytwarzania, charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych - certyfikaty FDA
 • 100% Gwarancji Jakości wszystkich produktów
 • Możliwość prowadzenie biznesu on-line we współpracy z CaliVitaR
 • Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym
 • Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów w Cali Vita
 • Już na samym początku otrzymasz marketingowe wsparcie: Cenne pomysły, doświadczenia i porady na temat biznesu i produktów, stałe doradztwo ...

 

Bóg wybacza zawsze, człowiek czasami , natura nigdy -
mówi lekarz med. J. Andruszkiewicz - prezes Bałtyckiego Centrum Promocji Zdrowia i trudno się z tym nie zgodzić.

z poważaniem

Szymczak Zenon
Menager Cali Vita

 

masz wątpliwości wyślij zapytanie

e-mail: biuro@suplementy-witaminy.pl

 

 

Sposoby zamawiania produktów >>>