Muliwitaminy

Full Spectrum multiwitaminy naturalne Infant Formula multiwitaminy naturalne Lion Kids + D Vitamin multiwitaminy naturalne Senior Formula multiwitaminy naturalne Vital 0-A multiwitaminy naturalne Vital B-AB multiwitaminy naturalne Energy&Memory multiwitaminy naturalne New Life

 


 

Infant Formula - witaminy dla dzieci

Produkt dostępny tylko dla klubowiczów

1

Nigdzie nie kupisz taniej - jeżeli chcesz zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

1Witaminy dla dzieci. Chcesz, by Twoje dziecko było zdrowe  i silne ?

Rozwiązanie nasuwa się samo ! Po prostu zapewnij mu wszystkie niezbędne do rozwoju substancje odżywcze

W poszczególnych etapach rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa. Odpowiednio odżywione dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. Matki muszą sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo. Zwykle, zarówno mieszanki dla niemowląt, jak i dieta matki karmiącej, z trudem dostarczają odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych, ponieważ proces) wytwarzania, przetwarzania i konserwacji wywierają szkod­liwy wpływ na wartość odżywczą każdej żywności. Dodat kowo, czynniki zewnętrzne - sztuczne oświetlenie, zanie czyszczone, miejskie powietrze, leki, stresy - to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki jak i u niemowlęcia.

Dostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne również u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. To w tym okresu następuje gwałtowny wzrost i rozwój organizmu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i umysłowej. Wymaga to sys tematycznego przyjmowania wszystkich niezbędnych sub stancji odżywczych w odpowiednich ilościach.

zdrowie dzieckaW Polsce większość dzieci odżywia się nieodpowiednio. Wiele godzin spędzają poza domem, bez kontroli dorosłych. Ulegają reklamom i za kieszonkowe kupuj, w dużych ilościach słodycze, chipsy, frytki, hamburgery cz; inne dania typu „fast food". Te przetworzone produkty nii posiadają odpowiedniej wartości odżywczej. Zazwyczaj obfitują tylko w tłuszcze nasycone lub węglowodany proste Ponadto czynniki zewnętrzne (stres, sztuczne oświetlenie zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie radioaktyw ne, środki konserwujące, leki, itd.) znacznie zwiększają ich zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne.

Obecnie dzieciom, szczególnie mieszkającym w dużych miastach, najbardziej zagraża ołów i kadm, które dostaj się do powietrza m.in. ze spalin samochodów i dymu papierosowego. Naukowcy udowodnili, że przy braku cynk organizm przyswaja więcej ołowiu i kadmu, natomiast zażywając cynk można zmniejszyć to zagrożenie.

Dzieci amerykańskie są na ogół wyższe i zdrowsze niż ich rówieśnicy z Europy. Jest to przede wszystkim rezultatem lepszego odżywiania. Prawidłowo odżywione dziecko, zdrowe fizycznie i psychicznie, potrafi w szkole dać z siebie więcej, ma też większe szanse na sukces w świecie dorosłych.

Nie idźmy na kompromisy, jeśli chodzi o rozwój i zdrowie dziecka!

Im bardziej odżywianie dziecka jest dalekie od ideału, tym bardziej wskazane jest zażywanie suplementów diety. Dajmy mu to, co najlep­ sze! Dzieci uwielbiają witaminowe tabletki o zabawnych kształtach, które wyglądają i smakują jak cukierki, ale nie zawierają cukru ani sztucznych barwników.

UWAGA

  • Dzieci cierpiące na brak apetytu czy anemię na polecenie lekarza mogą otrzymać dodatkową dawkę multiwitaminy, w ilości zależnej od wieku.

Jeśli dziecko zażywa nowoczesny preparat multiwitaminowy, zawierający witaminę D 3, nie ma potrzeby dodatkowej suplemen- tacji tej witaminy, chyba że z polecenia lekarza.

 

Infant Formula - na zamówienie dla klubowiczów - posiadaczy karty stałego klienta  

1

Naturalna, idealnie przyswajalna multiwitamina w płynie, uzupełniająca codzienną dietę w substancje, niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Skład:

Witamina A ..................... 400 μg
Tiamina (witamina B,) ..... 0,5 mg
Kwas pantotenowy .......... 3 mg
WitaminaE ....................... 4j.m.
Ryboflawina(witaminaB 2) ..0,6mg
WitaminaB 6 .................. 0,4mg
Witamina C ................ ..... 35 mg
Niacyna ............................ 8 mg
Witamina B 12 ................ 0,5 μg

Sposób użycia: 1 ml dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem dobrze wymieszać zawartość opakowania.

Zawartośc: 57 ml

 

 


Specjaliści o Produktach

Z mojej praktyki lekarskiej.

Lion Kids (Multiwitamin) to doskonały kompleksowy preparat uzupełniający niezbędne ilości witamin i składników mineralnych pod względem zapotrzebowania na nie układu nerwowego, kostnego, pokarmowego. Dzieci, bardziej niż dorośli są podatne na choroby, gdyż ich system immunologiczny dopiero "uczy się" reagować na zagrożenie i z nim walczyć. Niewłaściwe leczenie podczas pierwszych dni infekcji np. antybiotykami, dodatkowo obniża odporność dziecka i ułatwia rozwój następnej choroby. Dlatego, oprócz całorocznego, profilaktycznego podawania dziecku Lion Kids Multiwitamin , w okresie zagrożenia infekcjami korzystnie jest zwiększyć ilość przyjmowanej witaminy C. W postaci naturalnej występuje ona w przygotowanym specjalnie dla dzieci preparacie Lion Kids C, zawierającym także dobroczynne bioflawonoidy. Każde dziecko reprezentuje indywidualne tempo wzrostu, dlatego niewystarczająca może okazać się ilość witamin i składników mineralnych zawarta w jednej tabletce omawianych preparatów. Należy wówczas skontaktować się z lekarzem, który określi właściwą ilość tych suplementów.
W okresie jesienno-zimowym troszczymy się o dzieci, często zapominając o sobie. Dla nas, dorosłych skuteczną ochronę przez infekcjami może zapewnić witamina C, obecna w wielu preparatach Cali Vita. Wśród nich najodpowiedniejszy będzie C Plus, zarówno do stosowania profilaktycznego, jak i w okresie wystąpienia choroby. Zawiera bowiem nie tylko witaminę C w postaci naturalnej, ale również bioflawonoidy, które zwielokrotniają jej działanie i zapobiegają szybkiemu rozkładowi witaminy C w organizmie.
Należy zapamiętać, że znacznie większe zapotrzebowanie na witaminę C przejawiamy w warunkach stresu, w chorobach zakaźnych, zwłaszcza przebiegających z wysoką temperaturą, gdy przyjmujemy salicylany lub kwas acetylosalicylowy (np. Aspirynę) , przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, paleniu tytoniu, spożyciu alkoholu, kawy czy też prowadzeniu intensywnego trybu życia. Zwiększenie ilości witaminy C zaleca się również ludziom starszym oraz osobom po operacjach.
Preparat Witamina C Plus ma znakomite działanie budujące siłę układu immunologicznego, o ile odpowiednio wcześniej przed okresem jesienno-zimowym użyjemy go do profilaktyki. Gdy stosujemy C Plus od niedawna, w sezonie infekcji możemy po niego sięgać co najmniej trzy razy dziennie po 1 tabletce.

Lek. med. Jacek Olejniczak