Muliwitaminy

Full Spectrum multiwitaminy naturalne Infant Formula multiwitaminy naturalne Lion Kids + D Vitamin multiwitaminy naturalne Senior Formula multiwitaminy naturalne Vital 0-A multiwitaminy naturalne Vital B-AB multiwitaminy naturalne Energy&Memory multiwitaminy naturalne New Life

 

Lion Kids + D - witaminy dla Twojego dziecka

1

 

Nigdzie nie kupisz taniej - jeżeli chcesz zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

1Zestaw witamin dla Twojego dziecka.

Angażujesz całą energię i wolny czas, by Twój maluch był zdrowy i pełny życia?
Mino to nie chce jeść i stale choruje? Przywróć mu dobre samopoczucie! Zamiast ciastka, daj mu to, czego potrzebuje - odpowiedni zestaw witaminowo- mineralny.
Multiwitaminowe tabletki do ssania w kształcie zwierzątek, wzbogacone w witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Ulubione przez dzieci z powodu smaku owoców tropikalnych, a także zabawnych kształtów. Ten nowoczesny preparat nie zawiera cukru, sztucznych barwników ani konserwantów. Opakowanie z bezpieczna zakrętką, dzięki której można mieć pewność, ze dziecko nie zje więcej tabletek niż to konieczne.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 7 roku zycia.

W poszczególnych etapach rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa.

Odpowiednio odżywione dziecko jest zdrowe i prawidłowo sie rozwija. Matki musza sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo. Zwykle, zarówno mieszanki dla niemowląt, jak i dieta matki karmiącej, z trudem dostarczają odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych, ponieważ proces  wytwarzania, przetwarzania i konserwacji wywierają szkodliwy wpływ na wartość odżywczą każdej żywności. Dodatkowo, czynniki zewnętrzne - sztuczne oświetlenie,  miejskie powietrze, leki, stresy - to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki jak i u niemowlęcia.


dla zdrowia dzieckaDostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne również u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. To w tym okresu następuje gwałtowny wzrost i rozwój organizmu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i umysłowej. Wymaga to systematycznego przyjmowania wszystkich niezbędnych substancji odżywczych w odpowiednich ilościach.
W Polsce większość dzieci odżywia sie nieodpowiednio. Wiele godzin spędzają poza domem, bez kontroli dorosłych. Ulegają reklamom i za kieszonkowe kupuj, w dużych ilościach słodycze, chipsy, frytki, hamburgery czy inne dania typu "fast food". Te przetworzone produkty nie posiadają odpowiedniej wartości odżywczej. Zazwyczaj obfitują tylko w tłuszcze nasycone lub węglowodany proste Ponadto czynniki zewnętrzne (stres, sztuczne oświetlenie zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie radioaktywne, środki konserwujące, leki, itd.) znacznie zwiększają ich zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne.
Obecnie dzieciom, szczególnie mieszkającym w dużych miastach, najbardziej zagraża ołów i kadm, które dostają sie do powietrza m.in. ze spalin samochodów i dymu papierosowego. Naukowcy udowodnili, ze przy braku cynku organizm przyswaja więcej ołowiu i kadmu, natomiast zażywając cynk można zmniejszyć to zagrożenie.
Dzieci amerykańskie są na ogół wyższe i zdrowsze niż ich rówieśnicy z Europy. Jest to przede wszystkim rezultatem lepszego odżywiania. Prawidłowo odżywione dziecko, zdrowe fizycznie i psychicznie, potrafi w szkole dać z siebie więcej, ma tez większe szanse na sukces w świecie dorosłych.
Nie idźmy na kompromisy, jeśli chodzi o rozwój i zdrowie dziecka!
Im bardziej odżywianie dziecka jest dalekie od ideału, tym bardziej wskazane jest zażywanie suplementów diety. Dajmy mu to, co najlep­sze! Dzieci uwielbiają witaminowe tabletki o zabawnych kształtach, które wyglądają i smakują jak cukierki, ale nie zawierają cukru ani sztucznych barwników.

 

multiwitaminy dla dzieci UWAGA

 

  • Dzieci cierpiace na brak apetytu czy anemie na polecenie lekarza moga otrzymac dodatkowa dawke multiwitaminy, w ilości zależnej od wieku.
Jesli dziecko zażywa nowoczesny preparat multiwitaminowy, zawierajacy witamine D 3, nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji tej witaminy, chyba ze z polecenia lekarza.

Multiwitaminowe tabletki do ssania w kształcie zwierzątek, wzbogacony witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Skład:

Witamina A (beta-karoten).. 1500 j.m.
Niacyna ................................. 7 mg
Żelazo ................................... 3 mg
Witamina E ............................ 7 mg
Kwas pantotenowy ................. 3 mg
Magnez ................................. 5 mg
WitaminaC ............................ 35mg
Kwasfoliowy ........................ 100 μg
Miedź (chelat aminokwasowy) ..70 μg
Witamina D ............................. 1 μg
Biotyna ................................. 35 μg
Cynk (chelat aminokwasowy).... 2 mg
Tiamina (witamina B,) ........... 0,5 mg
Inozytol ............................... 1,6 mg
Mangan (chelataminokwasowy) ...100 μg
Ryboflawina (witamina B 2)..... 0,6 mg
Wapń ................................... 10 mg
Potas ..................................... 2 mg
Witamina B 6 ....................... 0,7 mg
Fosfor ................................... 10 mg
Sllen .................................... 10 μ g
Witamina B 1; ..................... 1,5 μ g
Jod ...................................... 10 μ g
Chrom .................................... 5 μg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku

Zawartość: 90 tabletek

1