Sok Noni Cali Vita / Polinesian Noni zawiera składniki, które mają niewiarygodny wpływ na nasze zdrowie i wspomagają leczenie groźnych chorób cywilizacyjnych.

Dzięki zawartości wielu aktywnych biologicznie substancji sok Noni zapewnia rozmaite i wszechstronne korzyści zdrowotne.

Badania nas właściwościami i składem soku Noni nieustannie trwają. Obecnie nasz stan wiedzy obejmuje aż 100 substancji pomocnych człowiekowi.
Synergizm, czyli wzmożone działanie wielu substancji występujących razem w naturze lub pojedynczych roślinach jest sekretem doskonałych właściwości soku Noni. Jest to najlepsze rozwiązanie współczesnych problemów zdrowotnych człowieka – koi nerwy, pomaga przezwyciężyć depresję, złe samopoczucie, wspomaga walkę z cukrzycą nowotworami oraz alergiami.   Wnikliwe i długotrwałe badania amerykańskich i japońskich naukowców potwierdziły przeciwbólowe,
antywirusowe, antyalergiczne i przeciwzapalne właściwości soku Noni.

 

Sok Noni Z Cali Vita, to naturalny preparat, którego właściwości zostały docenione przez ludzi na całym świecie.

Spośród znanych nam substancji, zawartych w soku Noni, najważniejszymi z nich są:

 • Kseronina – jest alkaloid, który produkowany w małych ilościach w ciele aktywuje enzymy i zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie.  Brak kseroniny wpłynął by na ustanie najważniejszych procesów życiowych, takich jak myślenie czy oddychanie. Kseronina posiada również działanie antydepresyjne, zwiększając liczbę endorfin i poprawiając w ten sposób nasze samopoczucie.
 • Skopoletyna – jest to kolejny ważny składnik zawarty w soku Noni, który wspomaga pracę szyszynki.  Regulując poziom melatoniny i serotoniny doskonale wpływa na rytm naszego dnia i samopoczucie.  Skopoletyna wykazuje również właściwości przeciwalergiczne i antyastmatyczne, ponadto zwalcza stany zapalne, reumatyzm oraz opuchliznę.
 • Damnacanthal – jego zadaniem jest czuwanie nad prawidłowością procesów podziałów komórek. Wspomaga pracę układu immunologicznego i w ten sposób zapobiega nowotworom. Dzięki tej substancji sok Noni powstrzymuje postęp choroby pobudzając organizm do walki.
 • Tlenek azotu – nie jest on składnikiem, ale sok Noni wpływa na jego produkcję. Wykazuje działanie rozkurczowe, zmniejszając ryzyko powstawania skrzeplin.  Dzięki tlenkowi azoty zwiększa się natlenowanie krwi, przez co ryzyko zawału lub udaru jest znacznie mniejsze.
  To tylko bardzo niewielka część substancji zawartych w soku Noni. Dzięki współdziałaniu tych wszystkich wspaniałych substancji będących darami natury sok Noni:
  -  reguluje sen, nadciśnienie, temperaturę ciała oraz zapobiega nerwicom
  - dodaje energii i wpływa na doskonałe samopoczucie
  - ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapaleniowe,
  - chroni przed chorobami serca
  - przeciwdziała rakowi i powstrzymuje jego rozwój

W warunkach laboratoryjnych sok Noni wykorzystywany jest również do :
- leczenia cukrzycy typu II, gruźlicy, zapalenia oskrzeli, dolegliwościach układu pokarmowego, takich jak wrzody czy
zatrucia pokarmowe, w chorobach autoimmunologicznych, zakażeniach, a także w chorobach braku odporności.