Cali Vita najwyższa jakość, Cali Vita technologia XXI wieku

Przeczytaj aby nie mieć wątpliwości

że Cali Vita International  - to NAJWYŻSZA JAKOŚĆ  i  100 % bezpieczeństwa wszystkich produktów.

 

suplementy calivita

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

 • Naturalne Preparaty CaliVita wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, charakterystycznych dla preparatów farmaceutycznych. Są produkowane w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów.

 • Do produkcji używa się NATURALNYCH surowców - klasy farmaceutycznej, które spełniają najbardziej rygorystyczne światowe normy / GMP, FDA / i produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych światowych technologii

 • Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania produktu. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.

 • Produkty CaliVita spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

 • Jesteśmy różni. Dlatego każdy nowo wprowadzany produkt jest starannie opracowywany pod kątem bezpieczeństwa i indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka. Modyfikujemy również skład produktów, będących już w ofercie CaliVita zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami konsumentów oraz światowymi osiągnięciami naukowymi w zakresie profilaktyki zdrowia. Wszystko po to, by nasz produkt spełniał najwyższe standardy jakości w swojej kategorii.

 • CaliVita zapewnia swoim klientom najlepsze aktywne składniki po rozsądnej cenie - nie najniższej, ale dla wysokiej jakości nie ma alternatywy.

 • Jakość produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego nadzorujemy wszystkie elementy działalności CaliVita za pomocą systemu zarządzania jakością - niezależnej jednostki organizacyjnej, odpowiedzialnej za bezpieczeństwo i jakość przyjazną klientowi. Jej zadania to:

 • kontrolowanie wszystkich parametrów jakości

 • podejmowanie czynności systemowych w zakresie utrzymywania najwyższej jakości
  analiza wyników kontroli

calivita_witaminy-zdrowie

CALIVITA- najwyższa jakość

Jedyną i najwyższą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększeniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna. Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymana z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita International .


Twoje korzyści: Pamiętaj, że członkowstwo czyli proponowana przez nas karta stałego klienta CaliVitaR daje Tobie:

 

 • Dostęp do suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń elektronicznych najwyższej jakości 
 • Rabat nawet od 33 % do 50% - zgodnie z tabelą premiowania
 • Specjalne promocyjne oferty oraz rabaty, by uzyskać jeszcze więcej oszczędności 
 • Unikalne produkty, wytwarzane w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego 
 • Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój (Dział Research & Development)
 • Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi
 • Ponad 250 składników pochodzenia naturalnych, by zapewnić szerokie spektrum działania
 • Przeprowadzanie 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
 • Najnowsze technologie wytwarzania, charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych - certyfikaty FDA
 • 100% Gwarancji Jakości wszystkich produktów pod względem bezpieczeństwa
 • Możliwość prowadzenie biznesu on-line we współpracy z CaliVitaR
 • Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym
 • Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów w Cali Vita

Już na samym początku jeżeli zechcesz otrzymasz marketingowe wsparcie: Cenne pomysły, doświadczenia i porady na temat biznesu i produktów, stałe doradztwo - niezależnie od tego gdzie mieszkasz ...

 

O Firmie Cali Vita International

CaliVita R International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową , wywodzącą się z firmy California Fitness R . Celem powołania do życia CaliVita R International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness R .
Siedziba CaliVita R International w Europie Zachodniej (Rotterdam)
W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita R International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. CaliVita R International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa. Współpraca z CaliVita R International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita R International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita R International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

 

Siedziba CaliVita R International w Europie Zachodniej (Rotterdam)     

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

 • Najważniejszą wartością jest zdrowie człowieka - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Zdrowie naszych klientów jest dla nas ważniejsze niż chwilowa satysfakcja.
 • W skład produktów CaliVita R wchodzą wyłącznie składniki, których bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, fachowa literatura oraz wieloletnim doświadczeniem.


Promocja zdrowia


Misją CaliVita jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).


Wykłady prowadzone są przez światowe sławy i wybitnych lekarzy min.:


 • prof.dr.nauk medycznych Valeria Szedlak Vadoc(Przewodnicząca Zespołu Doradców CaliVity International)
 • prof.zw.dr.nauk medycznych Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
 • dr.nauk medycznych Danuta Pawłowska (Niezależny konsultant CaliVity International)
 • prof.dr.hab. nauk med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalcznia Raka Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie)
 • prof.dr. nauk med. Piotr Heczko ( Kierownik Instytutu Mikrobiologii Colegium Medicum UJ w Krakowie i wielu innych...


Wśród składników aktywnych preparatów Cali Vita znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.

 

Dołącz do nas zobacz korzyści >

calivita

Proponujemy także zdobycie finansowej niezależnośći i zapraszamy do wspłpracy - bądź swoim szefem - zobacz więćej