Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie naszego organizmu z pasożytów, toksyn itp.

 

 

oczyszczanie organizmuNajwiększe zagrożenie działa w środku naszego ciała ! - to grzyby i pasożyty. Często niwidoczne gołym okiem. Potrafią oszukać układ odpornościowy i zaatakować w odpowiednim dla siebie momencie niszcząc nasz organizm. To biologiczne bomby zegarowe ! czekające na odpowiedni moment np. osłabienie naszego organizmu.

Często lekarze są bezradni, ponieważ nie potrafią skojarzyć choroby, której przyczyną są ... pasożyty lub grzyby. Tak często mijają lata, stan chorego się pogarsza i bywa że jest już za późno.

Pasożyty zabijają wiele gatunków ptaków, zwierząt i ... ludzi !!! Pasożyty są wszędzie: w wodzie, jedzeniu i powietrzu. Kiedy zadomowią się w naszym organiźmie mogą przez wiele lat nie dawać żadnych oznak i czekać na właściwy moment bo zaatakować.

 

Oczyszczanie organizmu stosujemy bardzo rzadko - jednak ODROBACZAMY ZWIERZĘTA, A NIE ODROBACZAMY SIEBIE.. Dlaczego ?

Z racji swojego zawodu, kilkakrotnie przebywałam przez wiele miesięcy w krajach tropikalnych.
Pomimo zachowania niezwykle starannej higieny, odkażania, gotowania wody i potraw, mój Osłabiony organizm "podłapał nieproszonych gości" - ale o tym, że je posiadam, dowiedziałam się dopiero rok temu. Miałam problemy z żołądkiem i jelitem grubym. Jak większość z nas, stosowałam leczenie konwencjonalne: prześwietlenia, badania laboratoryjne, dziesiątki leków - w pierwszym momencie pomagały, ale później było jeszcze gorzej.
Mój stan był tak poważny, że skierowano mnie na operację, na którą się nie zdecydowałam.
Trwało to około 8 lat. Zaczęłam śledzić literaturę propagującą niekonwencjonalne metody leczenia i tak trafiłam w internecie na suplementy CaliVita.
Ponad rok temu po raz pierwszy zastosowałam PARAPROTEX wraz z AC ZYMES, ale tylko jedno opakowanie Zauważyłam, że wiele "pieprzyków" i brodawek, które jakiś czas wcześniej pojawiły mi się na brzuchu, zniknęło.
Co prawda, po pewnym czasie, najprawdopodobniej wskutek reinfekcji od moich zwierząt domowych, znów "podłapałam" jakiś "intruzów". I tym razem zastosowałam PARAPROTEX, ale właściwie dawkowany, dwa pełne opakowania łącznie z AC ZYMES i OXY MAX.
W trakcie zażywania drugiego opakowania wszystko wróciło do normy. Zniknęła reszta "pieprzyków" i kurzajek. Sypiam bez problemów, jestem spokojniejsza, ale odczułam to dopiero po zakończonej kuracji. Muszę dodać, że oprócz preparatów CaliVita zastosowałam też dietę zgodną z moją grupą krwi. I choć znacznie zeszczuplałam, odzyskałam pełnię sił i energii.
Po ponownej analizie mojej kropli krwi, lekarz stwierdził znaczną poprawę stanu mojego zdrowia. Pomogły mi w tym niewątpliwie suplementy CaliVita i propagowany przez nią zdrowy tryb życia.

Irena Ciechanowska (Zalesie Dolne )

Kliknij na produkt aby zobaczy opis produktów powiązanych z oczyszczaniem organizmu z toksyn, pasożytów, robaków itp.

oczyszcanie z toksyn, pasożytówna oczyszczanie

Czytaj więcej >>>