Preparaty odchudzające

Citrimax & Chromium # Slim Formula # Chromium Max 500 # Xshape |

 

Na odchudzanie - Slim Formula

Nigdzie nie kupisz taniej - jeżeli chcesz zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

Próbowałeś już wielu metod, by zrzucić kilka nadmiernych kilogramów i .... nigdy nie udało Ci się osiągnąć założonego celu ? Preparaty odchudzające to bezpieczny i efektywny sposób.

 

slim formulaNAJPIERW OCZYSZCZANIE, POTEM ODCHUDZANIE
Powodzenie odchudzania w dużej mierze zależy od stopnia przygotowania organizmu do tego procesu. I nie chodzi tu tylko o nasze nastawienie psychiczne do podjęcia próby pozbycia się nadwagi. W myśl zasady - najpierw posprzątaj stare śmiecie - pierwszym krokiem do skutecznego odchudzania jest oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów. W wielu przypadkach ich obecność w organizmie negatywnie wpływa na powodzenie naszych wysiłków związanych z odchudzaniem. Wiele osób zapomina o tym, chcąc szybko osiągnąć swój cel. Jeśli pragniemy trwałych efektów odchudzania, warto nabyć specjalistyczne preparaty odchudzające, które zarówno oczyszczają organizm, jak również pomagają mu schudnąć w sposób sukcesywny, bez efektu jo-jo.

 

Składniki Slim Formula:

 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty: nasilając termogenezę, zwiększa tempo przemian metabolicznych i umożliwia spalanie większej liczby kalorii. Jednocześnie, będąc bogatym źródłem substancji o działaniu antyoksydacyjnym (polifenoli), ochrania komórki przed niekorzystnymi skutkami przyspieszonego metabolizmu. Wspomaga też oczyszczanie organizmu.
 • Nopal: reguluje masę ciała, głównie poprzez kontrolę apetytu. Dzięki dużej zawartości błonnika, wywołuje uczucie sytości, kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego, wspiera pracę wątroby, wiąże i usuwa z organizmu toksyny oraz stwarza korzystne warunki do rozwoju przyjaznej mikroflory jelit. W ten naturalny sposób preparaty odchudzające z tą substancją, ułatwiają pozbycie się zbędnych kilogramów, dostarczając jednocześnie organizmowi pełny zestaw składników odżywczych. Zmniejszają również prawdopodobieństwo tworzenia się cellulitu i nadmiernego gromadzenia się płynów w organizmie.
 • L-karnityna (HCL): niezbędna w metabolizmie tłuszczów: biorąc
  udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium (czyli „siłowni" komórki), umożliwia ich spalanie.
 • Nasiona kopru włoskiego: zawarty w nich olejek eteryczny wpływa korzystnie na procesy trawienia i reguluje wypróżnienie.
 • Kurkuma: wyka/uje działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze Poprawia pracę przewodu pokarmowego.
 • Imbir: wraz z zieloną herbatą nasila termogenezę. Ponadto działa moczopędnie, zapobiegając gromadzeniu nadmiaru płynów w organizmie.
 • Pikolinian chromu: przyspiesza spalanie tłuszczu, zwiększa masę mięśniową. Jako aktywny składnik czynnika tolerancji glukozy (GTF), j reguluje poziom glukozy we krwi.
 • Lecytyna: niezbędna w wielu procesach przemiany materii. Podczas dłuższego wysiłku fizycznego zwiększa wydolność mięśni oraz skrac okres ich regeneracji.
 • Carcinia cambogia: zawiera hydroksycytraty (HC), które wzmagają 1 uczucie sytości oraz hamują lipogenezę poprzez zapobieganie przemiany węglowodanów w tłuszcz, a także poprzez wpływ na termogenezę.

# Skład:

Ekstrakt z liści zielonej herbaty.. ...50 mg
kurkuma................................... 25 mq
imbir.................................. ......50 mq
chrom (pikolinian)...................... 50 uq
(Opuntia ficus-indica).................100 mg
lecytyna................................... 25 mg
L-kamityna (HCL)........................40mg
Garciniacambogia...................... 100mg
nasiona kopni włoskiego....... .......40 mg (std. 50% hydroksycytratów)

Sposób użycia: 1 tabletka 3 razy dziennie na 1 godzinę przed posiłkiem

Zawartość: 90 tabletek

1

Zamawiając ten produkt otrzymujesz kartę klubowicza GRATIS oraz wiele dodatkowych korzyści

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ SKŁADNIKI SLIM FORMULA ?

odchudzanie Slim Formula zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu. Jednocześnie chronią go przed niebezpieczeństwem kwasicy. Slim Formula zawiera zieloną herbatę, imbir, wyciąg z kurkumy, ziarna kopru, bogaty w błonnik i składniki mineralne nopal, jak również wyciąg z Garcinii cambogia, obfitujący w hydroksycytraty – składnik, który zmniejsza apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Spośród herbat, zielona herbata jest najbogatsza w polifenole, które są znakomitymi antyoksydantami. Co więcej, zielona herbata znana jest jako środek pobudzający termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, ale nie przyspieszający tętna. Termogeneza jest zjawiskiem, podczas którego organizm zużywa kalorie na zwiększoną produkcję ciepła, spalając podczas tego procesu dodatkowe kilogramy. Imbir , stał się składnikiem Slim Formula, ze względu na właściwości pobudzające wytwarzanie ciepła i metabolizm. Kurkuma nasila produkcję żółci w wątrobie, usprawniając w ten sposób proces trawienia oraz oczyszczania jelit.

Zwiększone wydzielanie żółci może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, ponieważ cholesterol jest jednym z głównych składników żółci – tak więc, kiedy wątroba wytwarza żółć, zużywa nadmiar cholesterolu. Nasiona kopruwłoskiego to dobrze znany czynnik wiatropędny, rozkurczowy, pobudzający ogólną przemianę materii, moczopędny i zapobiegający otyłości. Nopal bierze udział w regulowaniu poziomu cukru oraz lipidów we krwi. Z pomocą swoich enzymów, pobudza trawienie oraz reguluje funkcje wątroby i oczyszczanie okrężnicy – to z kolei przyczynia się do harmonijnego działania układu pokarmowego. W efekcie wszystkie wyżej wymienione właściwości Nopalu odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu właściwej masy ciała. Wśród składników Slim Formula można także znaleźć 2 substancje obniżające masę ciała oraz stymulujące produkcję ciepła. Są to chrom (w formie chylatowej ) oraz L-karnityna (aminokwas wspomagający proces spalania tkanki tłuszczowej).

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY SLIM FORMULA A INNYMI SUPLEMENTAMI DIETY REDUKUJĄCYMI MASĘ CIAŁA?

Zacznijmy od początku. Slim Formula to preparat odchudzający, którego regularne przyjmowanie pozwala osiągnąć cel, pod warunkiem że jesteśmy gotowi zmienić nasz styl życia. „Skosztowanie” Slim Formula powoduje przyjemne doznania smakowe oraz zapachowe, gdyż preparaty odchudzające Slim Formula, w porównaniu z innymi produktami wyszczuplającymi, mają przyjemny zapach i smak. Jest to rezultat zastosowania podstawowych olejków z wyciągów ziołowych. Choć cecha ta nie jest decydująca z punktu widzenia skuteczności produktu, może jednak stanowić dodatkowy bodziec do przyjmowania preparatu. Ponadto, w porównaniu do innych „spalaczy kalorii”, głównym zadaniem Slim Formula jest oczyszczanie organizmu, zwłaszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii, jak również stymulowanie aktywności układu trawiennego, eliminowanie płynów z tkanki łącznej i przyspieszanie przemiany materii.

A REZULTATY?

- redukcja masy ciała

- oczyszczony organizm

- lepsze trawienie i praca jelit

- dobre samopoczucie, większa witalność

- bardziej atrakcyjny wygląd – większa pewność siebie

PODSUMOWANIE

Slim Formula to suplement diety stymulujący spadek masy ciała oraz pomagający utrzymać prawidłową masę ciała. Te preparaty odchudzające stanowią wspaniałą, długotrwałą pomoc przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Składniki tej złożonej formuły odchudzającej działają na zasadzie synergii. Pomagają przywrócić równowagę naszemu metabolizmowi, jak również ułatwiają zdolność organizmu do przekształcania żywności w energię chemiczną (ATP) i cieplną.

To, czy dieta wyszczuplająca i preparaty odchudzające okażą się skuteczne czy nie, zależy od efektywności wymienionych procesów i wytrwałości konsumentów

Prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz


1

 

 

 

 

 

Zobacz inne produkty >>>