Naturalne Tabletki na odchudzanie Cali Vita - www.witaminy-zdrowie.pl

Nowoczesne Naturalne Preparaty odchudzające

odchudzanie Citrimax & Chromium

odchudzanie Slim Formula

odchudzanie Chromium Max 500

odchudzanie Xshape - NOWOŚĆ |

 

Jak schudnąć skutecznie  

- radzi i poleca  Mistrzyni Body  Fitness 2006 Maja  W a s i l e w i c z

Z wyksztalcenia - inż.Technologii Żywności i Żywienia Czlowieka, instruktor kulturystyki trener personalny, czynna zawodniczka fitness. Z zamiłowania - gorąca zwolenniczka zdrowego stylu zycia i prawidlowego odżywiania sie. Wielokrotna finalistka wielu prestizowych mistrzostw fitness aktualna Mistrzyni Body Fitness 2006

W swojej pracy zawodowej, codziennie mam styczność z ludzmi, którzy pragną żyć zdrowo. Są to zarówno kobiety, ale coraz częściej również panowie.

Coraz cześciej spotykam sie z pytaniem o skuteczne metody odchudzania. Moja odpowiedż  już od lat jest jedna: wlaściwa dieta, ruch i suplementy, które pomogą nam osiągnąć wymarzony cel nie tylko szybciej, ale przede wszystkim - zdrowiej dla naszego organizmu.

Właściwa dieta

Nigdy nie polecam głodzenia się. Diety ty pu „1000 kcal" nie dla wszystkich są dobrym pomysłem.   Przede wszystkim  nasze  myśli i działania nie mogą być non stop skupione na temacie „Czy mogę to zjeść?". Uważam, że dieta zgodna z własną grupą krwi jest rozsądnym rozwiązaniem. Oczywiście nie musimy się jej kurczowo trzymać - wystarczy wyeliminować ze swojego jadłospisu te produkty, 
które w przypadku naszej grupy krwi sprzyjają tyciu. I tak np. osoby z grupą 0 powinny zrezygnować z białego pieczywa i nabiału; z grupą A - z dużych ilości mięsa i nabiału; z grupą B - kukurydzy, pszenicy i gryki, zaś ludzie z grupą krwi  AB -  czerwonego   mięsa,   kukurydzy i pszenicy. Wiecej informacji na temat produktów nie zalecanych i wskazanych dla danej grupy krwi można znaleźć w ksiazkach dr. P.D\'Adamo.

Aktywność fizyczna

Osobiście, jestem zwolenniczka kazdej ak tywnosci fizycznej, ważne, by w ogóle sie ruszać. Może to być spacer, jazda na rowerze, pływanie, czy taniec.

i ... Suplementy diety

Aby zgubić zbędne kilogramy „z głową", polecam systematyczne stosowanie tylko 3 preparatów:

Slim FormulaSlim Formula Dlaczego? Bo najpierw oczyszcza organizm z toksyn  i złogów, a potem go odchudza.  Dzieje się tak, gdyż zawiera  wiele skladników wyspecjalizowanych do wykonania określonego działania, np.: hamują łaknienie, poprawiają prace ukladu pokarmowego, nasilają termogenezę, spalają tłuszcz, zwiekszają wydolność mieśni, skracają czas ich regeneracji, zapobiegają powstawaniu cellulitu. Ponadto Slim Formula jest bardzo wygodny w zażywaniu - wystarczy przyjmować 1 tabletke 3 razy dziennie na ok. 1 godz. przed posilkiem. Jest to bardzo duza zaleta! Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze stoso wanie 2-3 preparatów o waskim zakresie dzialania, nie jest tak skuteczne i wygodne, jak zastosowanie Slim Formula! Nie opuszczaj dawek i staraj sie przyjmowac je o stalych porach.

 

Natural HGH SupportNatural HGH Support Produkt ten nazywam „skal pelem", bo dzieki niemu moje cialo jest wyrzezbione i jedrne, jak gdybym przeszla operacje plastyczna. Tyle tylko, ze ope racja wiaze sie z bólem (nasze go ciala i portfela), czego nie moge powiedziec o Natural HGH Support.
Wiele osób obawia sie stosowania tego preparatu, sadzac, ze zawiera on syntetyczny hormon wzrostu lub po prostu nie rozumieja mechanizmu jego dzialania.
Prosze Panstwa! Preparat Natural HGH Support zawiera wylacznie naturalne skladni ki, które pobudzaja wytwarzanie naszego wla snego hormonu wzrostu, w zaleznosci od po trzeb organizmu. Nie ma mozliwosci przedaw kowania, bo nasz organizm i tak wykorzysta tyle substratów, ile w danej chwili bedzie potrzebowal! Nie bójmy sie wiec tego produktu, tym bardziej, ze moze przyniesc nam same korzysci. Dla osób odchudzajacych sie, beda to przede wszystkim:

•     widoczna utrata podskórnej tkanki tluszczo wej (w wyniku zwiekszonego rozpadu trójglicerydów i wykorzystania przez organizm kwa sów tluszczowych jako glównego zródla energii);
•    stymulacja wzrostu  tkanki  miesniowej (w wyniku zwiekszenia transportu aminokwasów i syntezy bialek);
•   nasilenie  regeneracji tkanek lacznych, chrzastek, sciegien, a takze kolagenu. Ma to znaczenie w obnizeniu ryzyka wystapienia kontuzji podczas cwiczen fizycznych. Wynikiem zwiekszonej syntezy kolagenu jest szyb kie obkurczanie sie nadmiaru skóry, jej jedrnosc i ladny, mlodzienczy wyglad.

Preparat stosujemy na godzine przez nocnym spoczynkiem (1 tabl.) lub 1-2 tabl. dziennie przed treningiem lub przed drzemką potreningowa.

1ZenThonic W zeszlym wydaniu biuletynu wspominalam juz o tym produk cie. Tym razem pragne dodac, ze dla osób odchudzajacych sie, preparat ten jest cenny z dwóch wzgledów:

- aspekt zdrowotny: w wyniku rozpadu tkanki tluszczowej po­wstaje ogromna ilosc wolnych rodników, któ re musza zostac dezaktywowane, by nie wyrzadzic szkody naszemu organizmowi. Wyciag z mangostanu (jako jeden z najsilniej­szych antyoksydantów) doskonale poradzi sobie z tym zadaniem.

- aspekt praktyczny: w diecie osób odchu dzajacych sie zaleca sie picie duzych ilosci wody. Wielu osobom sprawia trudnosc wypicie dziennie ok. 2-3 litrów plynów. Chyba, ze bedzie to woda „smakowa"- do której doda my ZenThonic (ok. 6 lyzek /dzienni).        

Życzę Panstwu systematycznośc,i wytrwalosci i efektów! 
A o dobre samopoczucie jestem pewna! 

                                                                                          Maja Wasilewicz 

 SLIM FORMULA – SUPLEMENT DIETY NA ODCHUDZANIE

Slim Formula – w krajach wysokorozwiniętych otyłość osiąga cechy epidemii, co wielokrotnie było omawiane na łamach naszego CaliNews-a. 
Zazwyczaj organizacje konsumenckie tych krajów zrzucają winę na poszczególnych obywateli za ich „nieumiarkowane” nawyki żywieniowe. Rzadko jednak przyznają, że zjawisko to – przynajmniej po części – jest wynikiem błędów popełnianych przez nie same. 
W środkach masowego przekazu przeważnie wcale nie wspomina się o ludzkiej pogoni za sukcesem, której towarzyszy stres i rywalizacja; nie mówi się także o genetycznie modyfikowanej żywności, pełnej chemicznych substancji, sztucznych barwników, środków konserwujących i poprawiających smak. Przyciągające uwagę, interesujące opakowanie nie zastąpi brakujących w produkcie spożywczym naturalnych substancji odżywczych. Jeśli ten temat pojawia się nieustannie, ludzie ponoszący za to odpowiedzialność, przeważnie obwiniają się wzajemnie. To jest właśnie powód i wytłumaczenie, dlaczego niezdrowe, wysoko słodzone napoje oraz żywność typu „fastfood” są sprzedawane w szkołach i ich okolicach. Istnieje obawa, że nawet gdyby zdrowe napoje i żywność były dostępne, młodzież nie kupowałaby ich z powodu agresywnej reklamy, która sugeruje, że tylko jedzenie „fast-foodów” jest modne. 
Jednakże, konsekwencje są poważne i to nie tylko pod względem dodatkowych kilogramów! Objawy niewłaściwej diety można zauważyć już we wczesnym okresie dzieciństwa;  większość osób dorosłych oraz w podeszłym wieku nie tylko ma nadwagę, ale cierpi z powodu nadmiernej tuszy, jak również wynikających z tego problemów zdrowotnych i dolegliwości.

 

JAK MOŻEMY SOBIE POMÓC W TAKIEJ SYTUACJI?

Po pierwsze, jeśli to możliwe, powinniśmy spożywać żywność naturalnego pochodzenia, aby zrównoważyć szkodliwy wpływ stresu codziennego życia – który oczywiście nie jest naszym wyborem, lecz został nam narzucony przez przyspieszony styl życia XXI. wieku. Najlepszym sposobem, aby nadążać za tymi zmianami, jest prowadzenie tak zwanego zdrowego stylu życia. Doświadczenia ostatniej dekady udowadniają, że ścisłe, niskokaloryczne i ubogie w substancje odżywcze diety – tak popularne ostatnimi czasy – nie przynoszą długotrwałych rezultatów. A to ze względu na tak zwany efekt „jo-jo”, który powoduje, że po kuracji odchudzającej szybko odzyskujemy poprzednią masę ciała, a co gorsze, „zyskujemy” jeszcze dodatkowe kilogramy! Jest to spowodowane drastyczną dietą, powodującą najpierw spadek masy mięśniowej, po której następuje dalszy przyrost masy ciała – a to oczywiście negatywnie wpływa na nasz nastrój.        
Skąd się to bierze? Po pierwsze, prawdopodobnie diety te nie uwzględniają psychicznych, emocjonalnych i socjo-kulturowych czynników jako istotnych i co więcej, głównych przyczyn otyłości. Jeśli będziemy podchodzić do problemu otyłości tylko z punktu widzenia „zrzucania” kilogramów, nie można oczekiwać trwałych rezultatów! Po drugie, większość różnorakich diet odchudzających absolutnie ignoruje zarówno obecność niezbędnych do życia bioinformacji, jak i istnienie obiegu energii. Ponadto, w wielu przypadkach diety te pomijają znaczenie ćwiczeń oraz przyjmowanie obfitych ilości wody; natomiast oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji chemicznych często schodzi na drugi plan.
Nowy produkt CVI, pobudzający spadek masy ciała, o kompleksowym działaniu– Slim Formula – oferuje skuteczną pomoc w walce z otyłością.

 

1 TABLETKA ZAWIERA:

Zielona herbata (Camellia sinensis) (std. 95 % polifenoli)   50 mg
Nopal (Opuntia sp. Cactus)   100 mg
L- karnityna HCl        40 mg  
Nasiona kopru włoskiego (Foeniculus vulgare)        40 mg
Kurkuma (Curcuma longa)    25 mg
Imbir (Zyngiber officinale)    50 mg
Pikolinian chromu      50 mcg
Lecytyna         25 mg
Garcinia cambogia (std. 50% HCA)  100 mg

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ SKŁADNIKI SLIM FORMULA?

Slim Formula zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu. Jednocześnie chronią go przed niebezpieczeństwem kwasicy. Slim Formula zawiera zieloną herbatę, imbir, wyciąg z kurkumy, ziarna kopru, bogaty w błonnik i składniki mineralne nopal, jak również wyciąg z Garcinii cambogia, obfitujący w hydroksycytraty – składnik, który zmniejsza apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Spośród herbat, zielona herbata jest najbogatsza w polifenole, które są znakomitymi antyoksydantami. Co więcej, zielona herbata znana jest jako środek pobudzający termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, ale nie przyspieszający tętna. Termogeneza jest zjawiskiem, podczas którego organizm zużywa kalorie na zwiększoną produkcję ciepła, spalając podczas tego procesu dodatkowe kilogramy. Imbir, stał się składnikiemSlim Formula, ze względu na właściwości pobudzające wytwarzanie ciepła i metabolizm. Kurkuma nasila produkcję żółci w wątrobie, usprawniając w ten sposób proces trawienia oraz oczyszczania jelit. Zwiększone wydzielanie żółci może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, ponieważ cholesterol jest jednym z głównych składników żółci – tak więc, kiedy wątroba wytwarza żółć, zużywa nadmiar cholesterolu. Nasiona kopru włoskiego to dobrze znany czynnik wiatropędny, rozkurczowy, pobudzający ogólną przemianę materii, moczopędny i zapobiegający otyłości. Nopal bierze udział w regulowaniu poziomu cukru oraz lipidów we krwi. Z pomocą swoich enzymów, pobudza trawienie oraz reguluje funkcje wątroby i oczyszczanie okrężnicy – to z kolei przyczynia się do harmonijnego działania układu pokarmowego. W efekcie wszystkie wyżej wymienione właściwości Nopalu odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu właściwej masy ciała. Wśród składników Slim Formula można także znaleźć 2 substancje obniżające masę ciała oraz stymulujące produkcję ciepła. Są to chrom ( w formie chelatowej ) orazL-karnityna (aminokwas wspomagający proces spalania tkanki tłuszczowej).

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY SLIM FORMULA A INNYMI SUPLEMENTAMI DIETY REDUKUJĄCYMI MASĘ CIAŁA?

Zacznijmy od początku. Slim Formula to kompleksowy preparat obniżający masę ciała,którego regularne przyjmowanie pozwala osiągnąć cel, pod warunkiem że jesteśmy gotowi zmienić nasz styl życia. „Skosztowanie” Slim Formula powoduje przyjemne doznania smakowe oraz zapachowe, gdyż tabletki Slim Formula, w porównaniu z innymi produktami wyszczuplającymi, mają przyjemny zapach i smak. Jest to rezultat zastosowania podstawowych olejków z wyciągów ziołowych. Choć cecha ta nie jest decydująca z punktu widzenia skuteczności produktu, może jednak stanowić dodatkowy bodziec do przyjmowania preparatu. Ponadto, w porównaniu do innych „spalaczy kalorii”, głównym zadaniem Slim Formula jest oczyszczanie organizmu, zwłaszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii, jak również stymulowanie aktywności układu trawiennego, eliminowanie płynów z tkanki łącznej i przyspieszanie przemiany materii.

A REZULTATY ?

- redukcja masy ciała 
- oczyszczony organizm
- lepsze trawienie i praca jelit
- dobre samopoczucie, większa witalność
- bardziej atrakcyjny wygląd – większa pewność siebie

PODSUMOWANIE

Slim Formula to produkt;

  • w 100 % bezpieczny
  • naturalny
  • ekonomiczny

Slim Formula to suplement diety stymulujący spadek masy ciała oraz pomagający utrzymać prawidłową masę ciała. Preparat ten stanowi wspaniałą, długotrwałą pomoc przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Składniki tej złożonej formuły odchudzającej działają na zasadzie synergii. Pomagają przywrócić równowagę naszemu metabolizmowi, jak również ułatwiają zdolność organizmu do przekształcania żywności w energię chemiczną (ATP) i cieplną. To, czy dieta wyszczuplająca będzie skuteczna czy nie, zależy od efektywności wymienionych procesów i wytrwałości konsumentów.

Prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz
         Slim Formula  Zawartość: 90 tabl.
Cena klubowa: 85 PLN
Cena detaliczna: 113 PLN


 

To nie fotomontaż

11Na tych dwóch zdjęciach jestem tą samą osobą, tylko różniącą się wagą, wyglądem, samopoczuciem i humorem. Ten lepszy wygląd zawdzięczam przede wszystkim preparatom CVI, które z małymi przerwami zażywam od kilku miesięcy. Jak widać, wspaniale zapracowały na mój wygląd.  Zażywam również Nopalin, AC-Zymes, Liver Aid, Vital 0, Triple Potency Lecithin, Coenzyme Q10, Spirulina Max, Cholestone, Smokerade. Ostatnio także najnowszy produkt - Ocean 21, który wspaniale odtruwa mój organizm. Zdecydowałam się na tak wiele suplementów, ponieważ po pierwszym badaniu żywej kropli krwi, które wygrałam w losowaniu na szkoleniu w Smardzewicach w październiku 2003 r. okazało się, że moja krew jest w słabej kondycji. Wtedy też diametralnie zmieniło się moje spojrzenie na odżywianie zgodnie z grupą krwi, a że jestem przedstawicielem grupy krwi 0 - musiałam usunąć z mojej diety nabiał i ukochane ziemniaki. W Salonach Sprzedaży CVI w całym kraju można nabyć plakat "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi". Na początku powiesiłam go na lodówce, uważając, że stosowanie się do tych zasad to kompletny bezsens, ale po 2 latach już wiem, że jest to święta prawda - przecież krew to źródło naszego życia! Wszystkie doświadczenia z produktami i wspaniałymi ludźmi, którzy pracują w CVI, zmieniły moje dotychczasowe życie, za co dziękuję. Wszystkim, którzy mają problem z nadwagą, polecam preparaty CVI - na pewno się nie zawiodą. Jest tylko jedna prawda: nic nie przychodzi od razu, na efekty należy poczekać. 

              Renata Bogusz

 

Do dwóch razy to nie sztuka

1Korzystając z dobrodziejstw, jakie posiada w swoim asortymencie Firma Cali Vita, wiele zawdzięczam kilku suplementom, które umożliwiły mi powrót do przeszłości, tj.: Shark Aid, Nopalin, Liver Aid, ale przede wszystkim. W pierwszym przypadku, dzięki systematycznemu stosowaniu Shark Aid, pozbyłem się problemu, jakim były schorzenia kręgosłupa i stawów kolanowych - efekt mojej wcześniejszej działalności związanej ze sportem wyczynowym. Po nabytych urazach, zrezygnowałem z uprawiania sportu, lecz konsekwencją tej decyzji był drugi, poważny problem - nadwaga. W obecnych czasach otyłość stała się poważnym problemem, który prowadzi do wielu schorzeń i powikłań zdrowotnych u mnóstwa ludzi. Dla mnie, 11 listopada 2004 roku pozostanie dniem szczególnym, ponieważ wtedy podjąłem wyzwanie pozbycia się zbędnych kilogramów, a to również łączyło się z odciążeniem chorego kręgosłupa i stawów. Do tematu podszedłem bardzo poważnie. Poczyniłem pewne przemyślenia odnośnie tego, co jest przyczyną mojej nadwagi oraz jaką dietę powinienem zastosować. Postanowiłem również powrócić do systematycznego uprawiania ruchu. Muszę przyznać, że nie było od razu tak łatwo. Oprócz odpowiedniej diety, dobranej także pod kątem potrzeb mojej grupy krwi, z pomocą przyszły mi suplementy, posiadające w swoim składzie wszystkie niezbędne substancje, których często brakuje w diecie odchudzającej. Zażywając produkty Nopalin, Liver Aid, które skutecznie wspierały mnie w moim postanowieniu, udało mi się pozbyć 16 kg nadwagi, czyniąc jednocześnie moją kurację zdrową i bezpieczną. Przy odpowiedniej dyscyplinie i wytrwałości oraz poświęconym czasie, zauważyłem pozytywne zmiany w moim wyglądzie, a co najważniejsze - pojawiło się u mnie dobre samopoczucie i zacząłem tryskać energią. Tak więc, prze zbliżającym się sezonem urlopowym zapraszam do podjęcia ważnych dla zdrowia wyzwań - naprawdę warto! 

                                                                                                                           Andrzej Karczmarek