Cali Vita naturalne witaminy, niepasteryzowany sok noni, suplementy diety na prostatę Prostate Power

witamina-c

 

To się opłaca - nigdzie nie może być taniej

 

W przypadku problemu ze składaniem zamówienia prosimy o kntakt lub złożenie zamówienia odpowiadając na otrzymanego maila.

Proszę nie zapominać że:

Tylko u nas obowiązuje dla państwa NAJTAŃSZA cena czyli klubowa i pozostałe przywileje wynikające z karty klubowicza. Nie zamawiaj więc u innych dystrybutorów. Masz wątpliwości u kogo zamawiasz kliknij zakładkę kontakt.

Możesz także sam dokonywać zakupów w firmowych salonach sprzedaży ze swoją kartą klubowicza lub poprzez magazyn centralny - patrz informacje w cenniku lub na naszej stronie.  Tam jednak zawsze musisz podać swój kod karty stałego klienta lub swoje dane osobowe. czytaj więcej >>>

calivita sok noni

W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia prosimy o kontak albo złoż zamówienie odpisując na otrzymanego maila.

 

 

witaminy

 

 

dzika jagoda acai , cali vita

Czytaj więcej >>>

 

Zobacz film >- Zdrowie i biznes z CaliVita® oraz... Organic Noni

- po obejrzeniu filmu Ty nie musisz się rejestrować bowiem jesteś już zarejestrowanym klubowiczem przez nasz sklep i jesteś klubowiczem Cali Vita. Sprubój teraz działać. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub skontaktuj się w dowolny sopsób - pomożemy Tobie w drodze do sukcesu : KONTAKT >>>

Ilość promocyjnych produktów ograniczona - nie zmarnuj okazji. Zarabiasz 200 złotych.

organic_noni

 

Zobacz któtki film jak możesz zarobić dużo więcej i że to nie jest takie trudne kliknij w ten link >- Zdrowie i biznes z CaliVita® oraz... Organic Noni

 

Ilość promocyjnych produktów ograniczona - nie przgap okazji.

 

czytaj więcej >>>

 

 

 

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.

Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.

Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm

Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.

Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.

Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

 

Wybrane promocje możesz także wysłać e-mailem

biuro@suplementy-witaminy.pl

 

prezent

 

 

 

Uwaga: Promocje dotyczą tylko klubowiczów i posiadaczy karty stałego klienta:

Jeżeli nie masz jeszcze karty stałego klienta to możesz stać się jej posiadaczem > w bardzo prosty sposób i korzystać z wielu atrakcyjnych promocji każdego miesiąca.

ZAKUP PRODUKTÓW STARTOWYCH NIE ŁĄCZY SIĘ Z AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCYMI PROMOCJAMI! PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

 

Masz wątpliwości, pytania lub czegoś nie rozumiesz

- proszę o kontakt.

Każdy klubowicz może również korzystać z oficjalnej strony internetowej Cali Vita International i mieć dostęp do wszystkich aktualnych informoacji, promocji i wielu innych ciekawych wiadomości - korzstaj z tego niedocenianego źródła informacji >>>

 

Pamiętaj że mając swoją kartę stałego klienta / klubowicza / możesz również dokonywać zakupów z tą kartą stałego klienta, którą otrzymałeś we wszystkich salonach sprzedaży Cali Vita. Adresy salonów w cenniku, który otrzymałeś lub otrzymasz z pierwszą przesyłką.

 

witamina-c