Na prostatę roślinny preparat Prostate Power

Prostata - męski problem nie musi być wstydlowy

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nie leczony - może przekształcić się w nowotwór złośliwy.

Jeżeli sprawdzisz i porówniasz z innymi dostępnymi i podobnymi produktami / skład produktu, zawartość, ilość w opakowaniu i cenę / to przekonasz się że nie ma lepszego NATURALNEGO produktu po tym względem. 

 

 

na prostate1

 Aby zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

Zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu prostaty (gruczołu krokowego) są jednym z najczęstszych schorzeń występujących wśród mężczyzn powyżej 40-tego roku życia. Możemy tu mieć do czynienia z kilkoma zasadniczymi chorobami gruczołu krokowego (stercza), to jest rozrostu łagodnego, rozrostu złośliwego czyli raka oraz różnych form zapalenia gruczołu krokowego.

Prostata (gruczoł krokowy) jest narządem mieszczącym się u mężczyzn między kością łonową a odbytem. Ma kształt i wielkość kasztana, otaczającego cewkę moczową przy ujściu do pęcherza moczowego. Powiększając się, prostata zaciska cewkę moczową, co powoduje utrudnienie oddawania moczu, aż do całkowitego zamknięcia cewki oraz zgięcia ściany odbytu.
Pro-State Power
     Prostata jest ważnym gruczołem płciowym, m. in. produkującym substancję polepszającą ruchliwość plemników i ochraniającym dolne odcinki przewodu moczowego przed infekcjami bakteryjnymi. Łagodny przerost gruczołu prostaty (tzw. benignus prostata hyperplasia - BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ siedzący tryb życia i sposób odżywiania. 
Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawami BPH, to efekt także wzrostu średniej długości życia. 
Lekarze nie umieją wskazać dokładnych przyczyn dolegliwości; wiadomo jednak, że jest związana z procesem starzenia się i zwiększoną produkcją hormonu o nazwie dihydrotestosteron. Choroba rozwija się w wyniku rozrostu komórek gruczołowych i komórek podścieliska gruczołu krokowego. Proces ten prowadzi do przerostu stercza i zwężenia drogi odpływu moczu.  

Charakterystyczne objawy BPH to: 

»TRUDNOŚCI W ODDAWANIU MOCZU; 
»ZBYT SŁABY I / LUB PRZERYWANY STRUMIEŃ MOCZU; 
»CZĘSTE I NAGŁE ODDAWANIE MOCZU, ZWŁASZCZA W NOCY; 
»PO ODDANIU MOCZU WRAŻENIE, ŻE PĘCHERZ NIE ZOSTAŁ OPRÓŻNIONY; 
»ZATWARDZENIA; 
»W CIĘŻSZYCH PRZYPADKACH - SILNE BÓLE W DOLE BRZUCHA SPOWODOWANE ZATRZYMANIEM MOCZU. 

prostata Ciesz się życiem.

Pro-State Power, został stworzony dla mężczyzn, by zapobiegać, łagodzić i likwidować objawy wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego. Starannie dobrana receptura - wyciągi roślin leczniczych oraz wybrane składniki mineralne, wykazują wielokierunkowe działanie, m.in.: łagodzą kłopoty z oddawaniem moczu, działają przeciwbólowo, mają właściwości antyseptyczne, poprawiają równowagę gospodarki hormonalnej. Ich zastosowanie jest bardzo korzystne - nie wywołują nieprzyjemnych działań ubocznych, takich jak, spadek libido i potencji. 
     Pro-State Power polecany jest wszystkim panom, także tym przed 50. rokiem życia, gdyż odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce raka prostaty oraz jest pomocny w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem tego gruczołu. Jest skuteczny również po zabiegach chirurgicznych na gruczole krokowym.
 

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nie leczony - może przekształcić się w nowotwór złośliwy. 
Nowotwór prostaty jest drugim, najczęściej dotykającym mężczyzn, nowotworem. Powodzenie leczenia zależy od zaawansowania choroby, stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i poważne potraktowanie pierwszych symptomów przerostu prostaty. Należy zwrócić się do lekarza i rozpocząć odpowiednie leczenie.    

Prof. dr n. med. Valéria Sedlák -Vadóc

Pro-State Power zawiera niezwykle cenione wyciągi z roślin, ze względu na ich wysoką skuteczność oraz brak działań niepożądanych:


  • Wyciąg z owocu palmy sabalowej - 300 mg poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego wstawania.
  • Kora śliwy afrykańskiej 60 mg zawiera  fitosteroidy, które regulują gospodarkę hormonalną, maja wpływ na gruczoł krokowy oraz wykazują właściwości moczopędne.
  • Nasiona lnu 150 mg to źródło 27 różnych substancji. Wśród osób, których dieta zawiera duże ilości lignanów, odnotowuje się znacznie mniej problemów ze zdrowiem.
  • Pokrzywa zwyczajna 150 mg działa moczopędnie, wzmacniająco, łagodzi różne stany. Likopen jest to antyoksydant o silnym działaniu, specjalnie dla mężczyzn.
  • Bioperyna 1 mg to jeden ze składników czarnego pieprzu. Zwiększa wykorzystywanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.
  • Selen 80 umg to silny antyoksydant, ma również wpływ ma męskie libido, reguluje zaburzeni hormonalne.
  • Cynk  15 mg odgrywa kluczową rolę w produkcji plemników, wpływa korzystnie na wytwarzanie męskich hormonów, wpływających na erekcję oraz ejakulację. Selen i cynk działają synergicznie.
  • Likopen 2,5 mg - antyoksydant, to jest to na ten moment!

Dawkowania - 1-2 tabletek dziennie przed posiłkiem

Preparaty roślinne są preparatami bezpiecznymi, nie powodującymi efektów ubocznych. Dzięki zawartości licznych składników leczniczych (garbników, steroidów roślinnych, flawonidów, kwasów wielofenolowych, amin biogenne i olejków eterycznych) wykazują działanie przeciw obrzękowe, przeciw zapalne i przeciw bakteryjne. Obniżają napięcie mięśni gładkich pęcherza i cewki oraz pobudzają regenerację nabłonka gruczołu krokowego.

Wśród naturalnych składników niwelujących objawy choroby znajduje się szczególnie: palma sabałowa (wpływa na gospodarkę hormonalną ograniczając ryzyko powiększenia się prostaty a także reguluje funkcjonowanie układu moczowo-płciowego), wyciąg z korzenia pokrzywy (wykazuje działanie oczyszczające układ płciowo-moczowy), likopen (ma działanie antyoksydacyjne, pomaga zapobiec nowotworowi prostaty).

1

Lekarz radzi


Jestem mężczyzną w wieku 54 lat. Chciałbym pogratulować Państwu preparatu Pro-State Power, który pomógł mi odzyskać zdrowie. Podczas badania kontrolnego urolog zauważył u mnie powiększenie się prostaty i rzeczywiście, niektóre nieprzyjemne objawy nękały mnie już od pewnego czasu. Wtedy właśnie zacząłem zażywać Pro-State Power i,  już po kilku tygodniach, objawy ustąpiły. Mam pytanie, jak długo można, a właściwie, jak długo warto, regularnie zażywać ten preparat? Może powinienem zrobić przerwę, albo zacząć zażywać go, gdy ponownie pojawią się objawy?

Na prostatę - Preparat Pro-State Power powinno się zażywać na czczo, regularnie, zarówno profilaktycznie, jak i podczas terapii. W okresie leczenia, zalecona przez lekarza dawka może być większa (2-3 tabletek dziennie), jednak po ustąpieniu objawów, dawka ta może zostać obniżona do profilaktycznej (1 tabletka dziennie). Jeżeli ponownie pojawią się dolegliwości, to należy powrócić do większej dawki.

Wykryto u mnie raka pęcherzyka. Regularnie uczęszczam na terapię laserową, po której z kolei ale się czuję, czasami trzymam się wręcz resztkami sił. Jak można temu zapobiec? 
Obok klasycznego leczenia zalecanego przez lekarza, swoje samopoczucie i ogólny stan można poprawić zażywając systematycznie:

 

Ważne - zobacz dlaczego warto kupować u nas >>>

 

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno

na wzmocnienie swego organizmu

czyli układu odpornościowego

profilaktykę i walkę z chorobą..