Na prostatę / przerost prostaty / prostata powiększona / profilaktyka prostaty

1

prostata / prostata

 

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nieleczony może przekształcić się w nowotwór złośliwy.

Nowotwór prostaty jest drugim, najczęściej dotykającym mężczyzn, nowotworem. Powodzenie leczenia zależy od stopnia zaawansowania choroby, stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i poważne potraktowanie pierwszych symptomów przerostu prostaty.

Pro STP - nowość to Najlepszy naturalny preparat na polskim rynku dla mężczyzn o takim działaniu. Sprawdź sam porównując skład produktu, dawkę składników, ilość w opakowaniu i cenę.

prostataZaufaj naturze ! Dzięki Pro-State Power popraw jakość Twojego życia i zapomnij o "męskich" problemach.

Przerost gruczołu prostaty (tzw. benignus prostata hyperplasia BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ siedzący tryb życia i sposób odżywiania. Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawiam! BPH, to takżeefekt wzrostu średniej długościżycia.  

Prostata (gruczoł krokowy)jest narządem mieszczącym się u mężczyzn między kością łonową a odbytem. Ma kształt i wielkość kasztana, otaczającego cewkę moczową przy ujściu do pęcherza moczowego. Powiększając się, prostata zaciska cewkę moczową, co powoduje utrudnienie oddawania moczu, aż do całkowitego zamknięcia cewki oraz zgięcia ściany odbytu.

Charakterystyczne objawy BPH to:


  • zbyt słaby i/lub przerywany strumień moczu;
  • częste i nagłe oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy;
  • po oddaniu moczu wrażenie, że pęcherz nie został opróżniony;
  • zaparcia;
  • w cięższych przypadkach silne bóle w dole brzucha spowodowane zatrzymaniem moczu.

PRO STP dawniej Pro-State Power to jedyny taki naturalny preparat z tak wieloma składnikami o takim działaniu na polskim rynku
Jako mężczyzna, doświadczając niesamowitego działania Prostate Power, dziękuję Firmie Cali Vita za tak wspaniały NATURALNY produkt, który odmienił moje życie i uchronił przed poważnymi konsekwencjami.

 

Składniki zawarte w Pro-STP:

Ekstrakt z owocu palmy sabałowej: poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego oddawania moczu. W całej Europie jest powszechnie używany  w leczeniu przerostu prostaty.

Nasiona lnu: zawierają aż 27 różnych substancji o działaniu przeciwnowotworowym. Wśród osób, których dieta zawiera duże ilości lignanów, odnotowuje się znacznie mniej zachorowań na nowotwory piersi, okrężnicy i prostaty.

czarny pieprz wspomagający trawienie i wchłanianie składników produktu

Likopen: niedawno zauważony przez świat nauki silny antyoksydant ma działanie przeciwnowotworowe.

Bioperyna: jest jednym ze składników czarnego pieprzu   zwiększa  wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.

Selen: jest bardzo silnym antyoksydantem, o działaniu przeciwzapalnym. Selen jest niezbędny dla produkcji spermy, ma wpływ ma męskie libido oraz zmniejsza skutki zaburzeń hormonalnych.

Cynk odgrywa kluczową rolę w produkcji plemników, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów, (m.in. testosteronu), wpływających na erekcję oraz ejakulację. Niedobór tego składnika w organizmie może doprowadzić nawet   do niepłodności. Cynk może być skutecznie wykorzystywany w prewencji przerostu   gruczołu krokowego. Selen i cynk działają synergicznie

 

  • Opakowanie - 60 tabl.
  • Dawkowanie 1 - 2 tabl. dziennie

 1

 

W stanach zapalnych prostaty i chorobie nowotworowej poleca się także stosowanie:

 

Ważne - zobacz dlaczego warto kupować u nas >>>

 

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno

na wzmocnienie swego organizmu czyli

układu odpornościowego

profilaktykę

i walkę z chorobą..

 

 

 

sklep z witaminami | sok noni