1

 

Garlic Caps With Extra Parsley czyli czosnek z pietruszką. Dobrze znasz unikalne zalety czosnku, ale obawiasz się reakcji znajomych ? Niepotrzebnie ! Sięgnij po Garlic caps with Extra Parsley - preparat pozbawiony kłopotliwego zapachu świeżego czosnku.

garlic capsO jego zdrowotnym działaniu napisano już wiele. Obecnie, poddawany badaniom w nowoczesnych laboratoriach wciąż ujawnia nowe tajem­nice. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in.: witamin, składników mineralnych, aminokwasów i enzymów.

Główną zaletą czosnku jest jego silne bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciw pasożytnicze działanie. 

Wiele chorób dróg oddechowych można leczyć tą rośliną, ponieważ po doustnym przyjęciu czosnku, zawarte w nim lotne związki siarkowe przedostają się do płuc i są stopniowo wydychane z powietrzem. Czosnek zmniej­sza napięcie mięśni gładkich jelit i oskrzeli (działanie rozkurczowe), pobudza wydzielanie soku trawiennego w żołądku, a w obrębie dróg oddechowych zwiększa produkcję śluzu.

Wywiera korzystny wpływ na układ krążenia - rozszerza naczynia krwionośne i obniża ciśnienie krwi, poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, powstrzymuje tworzenie się zakrzepów w naczy­ niach wieńcowych serca. U osób starszych może zwiększyć siłę skur­czu mięśnia sercowego oraz spowolnić puls.

Wpływ czosnku na przemianę materii polega głównie na ingerencji w gospodarkę tłuszczową organizmu. Sprzyja zwiększeniu frakcji „dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do „złego" cholesterolu LDL, zapobiegając w ten sposób odkładaniu się złogów cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych. Dzięki tym właściwościom jest jednym z najlepszych środków używanych w profilaktyce i leczeniu miażdżycy, zwłaszcza u tych osób, u których nie wystarczy zastoso­wanie zaleceń dietetycznych.

Dodany do codziennej diety poprawia trawienie, wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz podwyższa ogólną sprawność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wykazuje silne działanie oczyszczające krew z produktów przemiany materii. Aby uzyskać lepsze efekty, należy zawsze popijać go dużą ilością płynów. Najnowsze badania donoszą, że olejki zawarte w czosnku mogą zapobiegać nowotworom.

Pietruszka

Stosowana w medycynie naturalnej jako silny środek moczopędny. Ponadto zmniejsza napięcie jelit i dróg moczowych, pobudza nie­znacznie wydzielanie śliny i soku żołądkowego, ułatwiając trawie­nie pokarmu. Zapobiega zakażeniom, powstrzymuje wzrost kamieni nerkowych oraz kamieni w pęcherzyku żółciowym.

- Osoby, mające problemy z krzepliwością krwi, przed zażywaniem pre­paratów zawierających czosnek powinny skonsultować to z lekarzem.

- W przypadku ostrego lub przewlekłego zapalenia nerek nie należy zażywać pietruszki jako środka moczopędnego

Skład:

Czosnek ..........350 mg

Pietruszka........250 mg

Sposób użycia: 2-4 kapsułki dziennie po posiłku

Zawartość: 100 kapsułek

1