Naturalne preparaty roślinne

Evening Primrose Oil # Garlic Caps With Extra Parsley # Green Care # Paraprotex # Pure Yucca # Liquid Chlorophyll # Panax Ginseng # Paraprotex # Rhodiolin # Triple Potency Lecithin # Super Soya Lecithin # Oregano Oil

 


 

Panax Ginseng

1

 

Pracujesz bez wytchnienia ? Przytłaczają Cię codzienne obowiązki, dopada zmęczenie... Wyprubuj żen-szeń ! Z takim energetycznym wsparciem poradzisz sobie z każdym problemem !

żeńszeńŻeń-szeń zwiększa zasób sił witalnych. Obecne w nim substancje czynne zwiększają przyswajanie substancji odżywczych przez organizm - dzięki temu jest on w stanie lepiej wykorzystać np. witaminy i składniki mineralne, które coraz częściej dostarczamy mu w nieodpowiednich ilościach i proporcjach. Regularne spożywanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, niezależnie od wieku i płci. W Chinach nie przez przypadek nazywają go korzeniem życia - stosuje się go w celu podtrzymania chęci do życia i siły witalnej, jak również opóźnienia procesu starzenia.

W dalekowschodniej, a szczególnie chińskiej medycynie żeń-szeń jest panaceum, czyli lekarstwem na prawie wszystkie dolegliwości. Jest stosowany przy impotencji, anemii, zapaleniu stawów, zaburzeniach trawiennych, bezsenności, zmęczeniu, niewydolności krążenia i hipo-glikemii (zbyt niski poziom cukru we krwi).
Udowodniono, że żeń-szeń zwiększa uwalnianie adrenaliny, pobudza mózg do działania, a utrzymując go w stanie aktywności, opóźnia wystąpienie uczucia zmęczenia. Korzystnie wpływa także na pracę płuc. Podczas treningów lub zawodów, dzięki żeń-szeniowi, do wytwarzania energii organizm zużywa mniej glikogenu, a więcej wolnych kwasów tłuszczowych. Polepsza również przyswajanie tlenu przez komórki, co pozwala organizmowi na wyzwolenie większej ilości energii w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Z wielu badań wynika, że we krwi zmniejsza się poziom kwasu mlekowego, co oznacza, że mniejsza ilość tej substancji wytwarza się w mięśniach, tak więc sportowiec w mniejszym stopniu odczuwa zmęczenie.

Skład:

Żen-szeń koreański.........500 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem

Zawartość: 100 tabletek

1