"Miejsce, w którym jesteś dziś, jest efektem tego co zrobiłeś do tej pory.
Miejsce, w którym będziesz za rok, pięć lat, będzie efektem tego co zrobisz od dziś."

Największym błędem jaki popełniamy kiedy jesteśmy niezadowoleni ze swojej sytuacji jest robienie dalej tego samego i oczekiwania że ... kiedyś samo coś się zmieni. NIE LICZ NA CUDA !

Oferta współpracy - skierowana dla wszystkich bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania. Jest tylko jeden warunek: Czy chcesz jeszcze coś zmienić w swoim życiu.

Własny biznes z Cali Vita najkrócej można opisać Tak:
witaminy
Od Firma Cali Vita  otrzymasz  również dodatkowe  rabaty lub premie / wysokość ichuzależniona od Twojego zaangażowania / nie tylko za swoje własne zakupy ale także  za to że  inne osoby staną się klientami Cali Vita z Twojego polecenia.
Czy kiedy kupujesz coś w tradycyjnym sklepie i polecisz ten sklep innym osobom to od tego sklepu coś dostaniesz ? NIE. Od Cali Vita TAK !

Zapraszam więc do  współpracy osoby, które chcą mieć zarówno taniej preparaty jak również tych, którzy chcą tworzyć własną sieć klientów Cali Vita. Biznes ten daje możliwość stania się niezależnym. Tutaj nie trzeba umieć sprzedawać, bo to nie jest sprzedaż bezpośrednia tylko marketing wielopoziomowy, który polega na zbudowaniu sieci zadowolonych konsumentów czyli osób kupujących na swoje własne potrzeby. Jeżeli ktoś chce sprzedawać to będzie to dodatkowy Twój zysk ale nie musisz.

Pamiętaj że nie możesz zatrzymać żadnego dnia ale możesz go nie stracić !

Ty także weź los w swoje ręce tak jak zrobiło wielu >

Wybór jednej z trzech możliwości.

Pomimo że na temat Marketingu sieciowego napisano i powiedziano już tak wiele to jednak wbrew pozorom jest to temat coraz bardziej aktualny. Dlaczego ? Bo coraz więcej ludzi zaczyna go doceniać i widzieć w nim swoją przyszłość. W ten sposób zarabiają już miliony ludzi na całym świecie!

Każdy z nas pragnie być szczęśliwy, uzyskiwać wszystko, co jest niezbędne do pełnego zadowolenia. Jednak każdego też nurtuje pytanie a zarazem wątpliwość; Czy jest jakiś sposób, który pozwoli na stworzenie lepszych warunków życia ?

Co robić aby mieć stały dochód, pieniądze na wyjazd na wakacje, opłaty wielu rachunków, na nowy samochód, czy nawet na podstawowe wydatki . W tej sytuacji możemy zrobić trzy rzeczy:

1. Nic

2. Zmniejszyć wydatki

3. Zwiększyć swoje dochody.

Punkt trzeci wydaje się być oczywistym wyjściem z sytuacji. Mimo to jednak zdecydowana większość ludzi wybiera punkt 1 lub 2 z prostej przyczyny - bo są one o wiele łatwiejsze w realizacji i wymagają mniej wysiłku.

Pozwól, więc sobie na minutę refleksji: czy to co robisz lub robiłeś do tej pory pozwoli Tobie na realizację marzeń? Jakie znaczenie miałoby dla Ciebie zwiększenie dochodów lub uzyskanie stałych dochodów, o których dziś tylko marzysz ? Chyba że zakopałeś już swoje wcześniejsze marzenia, poświęcając się codziennej walce o pieniądze na przeżycie każdego następnego dnia.

Cali Vita jest doskonałym narzędziem do spełnienia wielu celów i marzeń - daje szansę na lepsze życie wszystkim bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić to jest tylko i aż, Twoja pozytywna decyzja, że będziesz działać. A MLM działa jeżeli Ty będziesz działać !!! Nie oszukujmy się, że coś kiedyś samo się zmieni.

Wybór, więc zawsze należy do Ciebie! Zarówno ten dobry jak i ten zły. Każda decyzja jest wyborem i ma dalsze swoje konsekwencje. Niepodejmowanie decyzji to także decyzja a najciężej w życiu mają Ci, którzy unikają wezwań i trudności.

Podejmij, więc decyzję i zacznij działać nie od jutra, ale od dziś! Ty także potrafisz!

 

Stanisław Wyspiański napisał;

"Idziesz przez świat i światu nadajesz kształt poprzez swoje czyny".

  

A Ty ? Czy chcesz jeszcze coś zmienić w swoim życiu.

Szanowni Państwo.

Dzisiejsze czasy to nie tylko choroby cywilizacyjne, walka z nimi i profilaktyka, ale to także zmieniający się rynek pracy. Wiele zawodów jest dziś nieprzydatnych lub jest na nie mniejsze zapotrzebowanie.

Tradycyjnych miejsc pracy nie da się wyprodukować, na takie miejsca pracy jest określone zapotrzebowanie.

Firma Cali Vita oferuje każdemu, nowy przyszłościowy zawód, który pozwoli uzyskać;

  • stałe miejsce pracy
  • finansową wolność
  • realizację marzeń

Jest tylko jeden warunek; czy chcesz zmienić swoje życie.

Pomyśl, jakie masz szanse, robiąc dalej to co robisz. Czas i tak upłynie niezależnie od tego co robisz i co myślisz. Podejmując wspólpracę z nami moższ decydować o swoim życiu, czasie, miejscu pracy i o swoich zarobkach.

Żadna szkoła nie uczy zarabiania pieniędzy a życie dziś nie pyta jaki masz dyplom - życie pyta dziś co potrafisz.

Z Cali Vitą możesz osiągnąć więcej jak oczekujesz.

Jeżeli Tak to skontaktuj się ze mną: 0-607-052-669

 
 
KRÓTKIE ŻYCIE CZY ŻYCIE DOBREJ JAKOŚCI?

Wciąż nie mamy patentu na wieczność. I jest to dla nas jedna z najbardziej motywujących sił do działania. Jeśli w nieskończoność musielibyśmy dążyć do realizacji swoich planów, stracilibyśmy w końcu potrzebę podjęcia dalszych wysiłków, aby spełnić własne marzenia. Jednak zawsze w pewnym momencie, gdy osiągamy koniec drogi - odwracamy się, by spojrzeć wstecz.

Wy też możecie rozpocząć nowy, fascynujący rozdział w swoim życiu - od dnia dzisiejszego , tworzyć nowe, godne wspomnień wydarzenia. I nie jest już istotne, co do tej pory osiągnęliście w swoim życiu, bo stać Was na wiele więcej. Prawdopodobnie już możecie poszczycić się swoimi wielkimi życiowymi zwycięstwami. To wspaniałe. Teraz zatem trzeba utrzymać dobrą passę.

Historia Twojego życia jeszcze się nie zamknęła . To Ty musisz być autorem zakończenia swojego scenariusza. Podjęcie każdego nowego kroku, decyzji, czy jakiegokolwiek innego działania będzie miało wpływ na zakończenie Waszej historii. Co jeszcze chcielibyście do niej dodać?

Jeśli jesteście podobni do większość ludzi - to mimo, że pragniecie osiągnąć cele lub spełniać marzenia, nadal nie rozpoczęliście zdecydowanych działań w tym zakresie. Większość ludzi posiadających marzenia, nie robi nic w kierunku ich spełnienia. Posiadają ambicje i żywią nadzieje, jednak nigdy ich nie urzeczywistniają. Wszyscy oni, oglądając się wstecz na swoje życie, będą żałować swej bezczynności.

Jednak taki scenariusz nie jest Wam pisany. Należycie bowiem do tego nielicznego grona osób, które nie tylko posiadają marzenia, ale również podejmują działania, by je spełnić.

Żal to bardzo nieprzyjemne odczucie. Może nawet osłabić wiarę w spełnienie i sens życia, których przecież cały czas poszukujemy. Na szczęście ciągle macie wpływ na to, czy to właśnie Was dotknie to uczucie. Nadal dysponujecie czasem oraz środkami, aby stworzyć sobie życie, o którym zawsze marzyliście. Wystarczy stwierdzić - "Nie posiadam patentu na wieczność, więc jeśli zamierzam coś zrobić, muszę to zrobić teraz".

NIGDY NIE BĘDZIE LEPSZEGO CZASU NIŻ TERAZ

Teraz - to najlepszy czas, aby rozpocząć działanie. I wcale nie trzeba zmieniać całkowicie swojego życia - wystarczy niewielki krok we właściwym kierunku. Nie jest też istotne, czego pragniecie - bo możecie to osiągnąć. Ale musicie zacząć już dziś , nie 1 stycznia. Znajdźcie więc czas, by rozpocząć realizację własnych planów i celów właśnie dziś.

Pamiętajcie, że każdy z nas jest genetycznie zaprogramowany na sukces. My oraz cała rodzina CaliVita będziemy z Wami na każdym etapie Waszej drogi.

Gerry G. Hargitai

 

Współpraca z CaliVita® International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita® International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita® International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

Dołącz do nas 

cali vita


Obyś nigdy nie musiał powiedzieć:
"Szkoda, bo tak wiele mogło się wydarzyć"

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt

Tel. fax. 61-64-61-310
607-052-669

e-mail: biuro@suplementy-witaminy.pl